Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki segíteni fog Ukrajnának?

Valaki segíteni fog Ukrajnának?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy bármiféle katonai beavatkozás várható, vagy csak szállítmányok formájában várható beavatkozás? Tök hülye vagyok ehhez a témához, viszont érdekel.

2022. febr. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A NATÓ. jah nem...
2022. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem akar senki világháborút az ukránok miatt. Legalábbis remélem. Ha már más ország is beleavatkozik, akkor nem csak helyi háborúról lesz szó.
2022. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a NATO nem fog katonai segítséget nyújtani.
2022. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve, pontosan mi a célja Oroszországnak az invázióval???
2022. febr. 24. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha lassabbak lennének az oroszok, akkor talán feltápolnák őket komoly fegyverzettel. De jelen sebesség mellett ez sem fog megtörténni.

Csak szórványosan ütköznek ellenállásba az oroszok, és ha ez így megy tovább a maradék ukrán katona morálja is beesik a dezertálási szint alá.

Persze ne legyen igazam.

2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. sajnos
2022. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valszeg igazad van, a mai Román légtérbe berepülő Ukrán vadászgép gondolom dezertálás volt.
2022. febr. 24. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 senki nem tudja pontosan.

Most azt mondja Putyin, hogy nem akarja megszállni Ukrajnát, csak lefegyverezni. De tegnap még csak békefenntartásról beszélt Donbaszban, előtte nap még csak hadgyakorlatról beszélt és azt mondta, hogy a nyugat kitalációja az orosz támadási szándék.

Szóval, hogy ma mit mond, az max ma igaz, holnapra már nem.

Leginkább két lehetőséget látok, vagy oroszbarát bábkormányt tesz Kijev élére, és papíron Ukrajna független marad. Vagy csak az ország keleti és déli részeit foglalja el, viszont azokat hivatalosan is Oroszországhoz csatolja.

2022. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!