Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlégióba mennyire...

Miauvau kérdése:

Francia idegenlégióba mennyire lehet biztos anyagi hátteret megteremteni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek, gimnazista. Jó tanulmányi eredményeim vannak, de nem akarok azért éveket tanulni egyetemen hogy utána vagy eltudjuk helyezkedni valahol, vagy sem. Utalok tanulni. Szóval arra gondoltam hogy kipróbálnám magam az idegenlégióba, mindig vonzott ez a pálya, elég jó kondiban vagyok, és szerintem amit a legtöbb helyen írtak, a pszichológiai nyomast is bírnám. Ha kimennek az néhány évre, és utána visszajonnek, mennyire tudnék beilleszkedni a mindennapokba?

2022. jan. 12. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.
2022. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be tudnál illeszkedni, de elmondanám, hogy szükségesek ugyanazok a kompetenciák amik a tanuláshoz is: pl. monotóniatűrés, s a francia nyelvre is igen keményen rá kell majd feküdni.
2022. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Inkább a ruszkiknál érdeklődj,most verték el az idegenlégiósokat.
2022. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Kezdőként nagy fizetés nincs, egy magyar aldis üzletvezető jobban keres:


[link]


Viszont időd sincs elkölteni és a "kiküldetési pénz" is egész jó - ha élve visszajössz.

2022. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol verték el az oroszok az idegenlegiosokat?
2022. jan. 12. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol, csak éppen nem tudja a kedves író hogy hogy szidja a rendszert tudod?

Vagy talán arra gondol hogy bevonultak Maliba, de semmi nem történt a Franciák és az Oroszok között, a legtöbb légiós is orosz, erről ennyit.

Ha nem baszod el a pénzed akkor lehet keresgetni, nyílván sok mindenre kell költeni, amit alapból levonnak, ha úgyvan... egy ejtőernyős 1600 euró körül keres, a műszakiak 1200-1300 körül, ha kimész Guyaneba 2x több.. ha afrikába ,sokkal több..

az hogy visszailleszkedni mennyire tudsz az egy ilyen régi hiedelem, hogy az idegenlégiósok phszihopaták meg ilyen erdőben élő ősemberek lesznek... ma már többet járnak szórakozni mint lőtérre... és seperc alatt megtaláljàk a helyüket, a sok tudatlannak meg ne hidj

2022. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amíg kint vagyok mire kell költeni? Mármint laktanyaba adnak kaját meg mindent, max eltavkor kell fizetnem magamra. Meg azért gondolom adnak olyan jutalekokat mint itthon a honvédségnel
2022. jan. 13. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!