Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orbán Viktor besorozza a...

Orbán Viktor besorozza a fiatalokat?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 5. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

“továbbá fiatalok tízezreit nyerje meg”

Ez nem azt jelenti, hogy az összes fiatalt besorozzák, hanem azt, hogy népszerűsíteni kell a katonaságot a 18-25 évesek körében is, kinek mi a fiatal.

2021. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha baj van, a fiatal szerintem zokszó nélkül szelel el nyugatra, mint hogy egy pillanatig is meg akarja védeni ezt a viccországot.
2021. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

2: "Ha baj van, a fiatal szerintem zokszó nélkül szelel el nyugatra,.."


Szomorú, hogy ide aljasodtunk!

2021. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
A haza Orbán olvasatában saját magát és a Fideszt jelenti kétlem,hogy túljelentkezés lesz bár idealista és megvezethető emberek mindig voltak és lesznek is.🤡
2021. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

@11:59


Megköszönheted a Fidesznek, hogy ennyire lealjasította a "magyarságtudatot".

2021. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Bizony. Én is ilyen szemét fiatal lennék, hogy fontosabb az életem mint ennek a bolondnak az ámokfutása. Ez a kormány mást se csinál, mint évek óta csak kib@.zik a fiatalokkal. És még én asszisztáljak az amokfutásukhoz akár az életem árán is? Bizony hogy mennék nyugatra. Majd ha normális kormány és normális körülmények lesznek, visszajövök.
2021. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ha baj van, a fiatal szerintem zokszó nélkül szelel el nyugatra"


Majd a határon elfogják, aztán statáriális bíróság . Mert ugye most arról az esetről beszélsz mikor baj van. :)

2021. jún. 5. 12:09
 8/20 A kérdező kommentje:

"Szomorú, hogy ide aljasodtunk!"


Hiába aljasodik, mert hadiállapotban pont a határ lenne először lezárva és tűzparancs kiadva. Mondjuk dezertőrökért nem is lenne kár.

2021. jún. 5. 12:11
 9/20 A kérdező kommentje:

"Bizony hogy mennék nyugatra."


Akkor mégsem az életed fontosabb, ha azzal kezded, hogy tarkónlöveted magad. :)

2021. jún. 5. 12:13
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

"Majd a határon elfogják, aztán statáriális bíróság . Mert ugye most arról az esetről beszélsz mikor baj van. :)"


A vasfüggönyön és átszöktek a rezsim elől a magyarok. Most is megoldanák.

2021. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!