Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire esélyes hogy Joe...

Mennyire esélyes hogy Joe Biden újonnan megválasztott 46. Amerikai elnök kirobbantsa a harmadik világháborút? Gondolok itt arra hogy mivel már 77 éves, "neki már úgyis mindegy lenne"

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 20:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Miért ne tennék meg? Már most is lehet olvasni a médiába, hogy Putyinékra bombázókat küld, ja meg Putyin szintén bombázókkal válaszolt. Elég nevetséges, hogy sok ember, még ekkor is azt mondja, hogy Biden egy békés jó ember.. Épphogy Trump volt békés.
2021. márc. 3. 08:27
 22/28 anonim ***** válasza:
53%

"Épphogy Trump volt békés."


Trump még több dróntámadást és katonai akciót vitt végbe, mint Obama, egyedül a PR-ja volt jobb, hogy ÚJ háborút nem indított. Lóf"szt nem tudsz kérdező, ez elég nyilvánvaló.

2021. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mikor? Obama végképp tönkretette a Közel-Keletet. Ahhoz képest Trump drónozgatása kb. semmi.
2021. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Így van. Mostani hírek szerint a demens Biden gyilkosnak nevezte Putyint. Mondom én hogy hamarosan itt a WW3.

De ti persze nem hittetek 1-2 hónappal ezelőtt se..

2021. márc. 18. 14:28
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy biden tényleg nem tudja hogy mit csinál így ha nem is tervezi és akár 3-dik világháborút ez a kislány szagolgato demens pszichopata őrült simán neki megy a ruszkiknak ha nem fekezik meg. De ne rá haragudjatok mert gyakorlatilag azt se tudja hogy még él
2021. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hallottátok a hírt hogy az Orosz külügy miniszter elment Kínába tárgyalni, hogy összefogjanak USA ellen? Na ezaz, mondtam én hogy lesz itt háború, de áhh senki nem hitt nekem még januárba, mert mindenki istenítette Bident..
2021. márc. 23. 10:49
 27/28 anonim ***** válasza:

26


Ja meg konteoznak meg laposfoldeznek... ennyire tellik nekik

2021. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Van ra esely.
2021. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!