Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Fiatalokat honvédség miért...

Fiatalokat honvédség miért nem érdekli?

Figyelt kérdés

Pedig most már látványos fejlődésen megy keresztül a honvédség, de mégsem könnyű a létszámot feltölteni.


Miért nem vonzó a honvédség a fiatal férfiaknak?



2020. jún. 22. 10:51
1 2 3
 21/24 Ami igaz az igaz ***** válasza:
80%

Má nem azé de hacsak nincs háború a katonák is csak "semmit" csinálnak.

A rendőrök meg nem tudnak mit kezdeni a cigányokkal, pont ezért vannak így elszabadulva. Plusz rendőri előírás hogy nem tehetnek semmit csak amikor már késő. Plusz még ha intézkedik is akkor a rendőrt perelik be és még ő szívja meg ha nincs mázlija, ha meg mázlija van akkor őt is összeverik a cigányok és utána a pereskedésnél ezzel védekezhet. Emiatt rendőrnek is csak az olyan bunkók mennek mint amiket ma is látunk.

Az "irodai szarcsimbókok" pedig ugyanannyit küzdenek az élettel mint bárki más, csak ők nem keményen dolgoznak hanem okosan. Bátran kijelentem hogy kevés ember képes (vagy akar) okosan gondolkozni, mert nehéz és fáradságos. Csak az olyanok mint te is, irigyek arra amit ők elértek és nem látják a kemény elmemunkát amit végeztek/végeznek.

Az utolsó 3 sorodnak pedig végképp nincs értelme..., ha kicsit is átgondolod.


Valamint a 2 bekezdésed első mondatai mutatják hogy milyen buta-bunkó pöcs vagy. Honnan veszed a bátorságot hogy ilyen szavakkal dobálózz?


Vélemény:

Arra következtetek hogy se rendőr se katona nem vagy mivel egy ilyen jellemű ember már rég elbüszkélkedett volna vele. Én sem..., de én legalább nem nézem le azokat akik ilyen körülmények között nem akarnak rendőrök lenni. Ha 1000 rendőr lenne a városokban akkor is ugyan olyan tehetetlenek lennének mint most.

Ha meglátsz egy rendőrkocsit, nem furcsa hogy nem a biztonság jut az eszedbe?

2020. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Ami igaz az igaz ***** válasza:

Az egyetlen mondatod aminek van értelem az :

"nem tűrik a parancsot és nem értik miért lesz valaki katona.. már aki nem csak azért megy oda hogy csináljon valamit hanem érdekli is a dolog"

, de csak akkor lenne értelme ha nem lenne ott #16-os válaszolónk. Így pedig már az egész szöveged egy hulladék. :D

2020. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Ami igaz az igaz ***** válasza:

Jaj elfelejtettem írni hogy #20-asnak írtam. :)

Nem a többieknek, vagy a kérdésre válasznak...

2020. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
:XD
2020. dec. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!