Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az LMBT...

Mi a véleményetek az LMBT közösség (ek) népszerűségének növekedéséről, és arról, hogy már egy egész hónapot szentelnek az LMBT embereknek?

Figyelt kérdés

Illetve az is érdekel, hogy úgy egyáltalán kinek mi a véleménye az LMBT közösségről.


Én egy fiatal, általános iskolás lány vagyok. Lehet, hogy nem kellene politizálnom, de már egy "kicsit" soknak tartom, hogy júniusban ezt szajkózzák minden közösségi oldalon, hogy "pride month" van. Durván odadörzsölik az orrunk alá hogy nekünk el KELL fogadnunk azt, hogy neki más a szexualitása. Szerintem senkire sem tartozik az, hogy ki ki mellé fekszik le aludni, vagy az hogy a szomszéd Sanyika szereti meg*ugni a Ferikét. Nem gondolom hogy pl. egy állásinterjún számít mindez. Teljesen magánügy. 2019-et írunk, és mindenki felfogta, hogy ezek az emberek mások mint mi. Én nem tartom magamat homofóbnak. Egy leszbikus/biszex, vagy ki tudja még miféle szexualitással rendelkező ember lehet ugyan olyan tisztességes, mint egy hetero. Nekem onnantól van bajom az egésszel, hogy kiviszi az utcára. Nagyon felháborítónak tartom a melegfelvonulásokat is, mert vannak olyan beteg emberek akik kiviszik oda a gyereküket. Aztán szegény gyerkőc azt hiszi, hogy az az elfogadott hogy 2 csajszi csókolózik. Nem ez az egyik okom arra, hogy ezeket a felvonulásokat ellenzem. Ahogy már írtam a szexualitás magánügy.

Lehet hogy nagyon nagy hülyeséget írtam most, de a kortársaim szerint támogatni kell ezeket a "hátrányos helyzetű, szexualitásuk miatt megbélyegzett" embereket. Én úgy vettem észre, hogy már nincs homofóbia, a világon biztos vannak országok ahol ez még teljesen elítélendő, de szerintem korrekt, mert az emberiséget csak heteroszexualitással lehet természetesen fenntartani.

Mégegyszer elnézést kérek ha butaságokat írtam, de már elegem van...


2019. jún. 9. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
KI mondta, hogy növekszik a népszerűségük?
2019. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mi miatt és mi minden?

4-es voltam

2019. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

"de már egy "kicsit" soknak tartom, hogy júniusban ezt szajkózzák minden közösségi oldalon, hogy "pride month" van. Durván odadörzsölik az orrunk alá hogy nekünk el KELL fogadnunk azt,"


Szerintem inkább ott a gond, hogy olyan közegekben mozogsz amiért ezt tolják eléd. :D Legalábbis én még eddig nem is hallottam erről a dologról, most kerestem csak rá, de hogy közösségi oldalon nem jött erről szembe nálam semmi az tuti. Általában ezek a közösségi oldalak arra mennek rá, hogy követik szépen az érdeklődési köreidet és azok szerint kapod az infot, próbáld ki egyébként, hogy keress rá például az építészetre vagy bármi random tőled távol álló témakörre, és először csak a reklámok de aztán a különféle postok is mind egyre jobban fognak a témához kapcsolódni.


Amúgy meg, hogy ne teljesen off legyen csak a véleményem nekem az róla, hogy ott a baj, hogy az emberek torkán le akarják tolni az egészet. Engem nem zavar, ha a Jóska meg a Béla vagy épp a Jutka meg a Kati együtt van, csak azt ne várják el, hogy tapsoljak hozzá. Azt akarják fogadjuk el őket, de akkor miért nem próbálnak például úgy viselkedni mint a többi ember? Hetero felvonulás hányszor van például? Ezzel inkább úgymond fordítva tesznek a dologhoz, hiszen épp ez az, hogy feltűnősködnek ahelyett, hogy simán elvegyülnének.

2019. jún. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
26%
Nem érdekel a téma.
2019. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%

Az 50% erősen túlzás.

Ha tőlem kérnének tanácsot én nem az ilyen hangos, provokatív vonulást javasolnám ha az elfogadtatás a cél.

2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!