Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyárban 3 műszak; havi nettó...

Gyárban 3 műszak; havi nettó háromszázezer forintért? Mennyire vonzó?

Figyelt kérdés

Persze természetesen a nyomorultak nem emelhetik az élelmiszerek árát, sem az áram árát...stb

nehogy oda jussunk, hogy igazából 170 ezret ér ez a 300 ezer forint.



2019. jan. 24. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

gyárban ennyi lóvét,csak akkor adnak,ha egészségkárosító behatás ér a munkaidő alatt.

eleve nem lenne akkor hirdetett felvétel,csak kihalásos alapon lehetne bejutni.

de a kistarcsai akkumulátor gyárba is van felvétel folyamatosan.

a savas levegőben kell szerelgetni,babrálni havi 4 kilóért,azt is nézd meg akkor már.


de az is igaz lehet amit sejtesz,mert br 300 kila,az kb 2 kila nettó körüli.

2019. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semelyik gyárban nem fizetnek ennyit Mo-n munkásnak. Én is élelmiszergyárban dolgozom, tudom, hogy nálunk a munkások jó esetben is 200-250ezer között keresett, de ehhez gépkezelőnek kell lenni és sokat is kellett hétvégén dolgoznia
2019. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
A túlór nem a bér része azt ne számold. Akkor 200 nettó igaz?
2019. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 3 műszak, szabad hétvégével, 8 órás műszakokkal és még így is megvan a nettó 300 (tehát nem kell éjjel-nappal túlóráznod hozzá), akkor nagyon jól hangzik.
2019. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Igen így gondoltam. A munkakörnyezet egészségre nem káros. Három müszak, 8 óra. Hétvége szabad. Netto 300 ezer forint.

2019. jan. 29. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen rendben van, gond nélkül vállalnám.
2019. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vegyi üzemben vagy akkor megeshet hogy ennyit fizetnek, de eleve ebbe benne van a hétvégi munka, meg fizetett ünnepen is bent kell lenni ha úgy jön ki a lépés, és persze ott van az is hogy a szabadságaidat is megszabják mikor veheted ki, magyarul vannak leállások főleg nyáron meg karácsonykor, egy olyan embernek akinek még csak 20 nap jár egy évben annak gáz mert jóformán semmi szabija nem marad amit szabadon kivehetne, legalább is sok helyen így működik sajnos. Akkor vegyi gyártásnál meg alapból a csarnokba belélegzed azt a sok vegyszeres szart ami a levegőben terjed és pár éven belül meg is betegedhetsz. Én ismerek olyan vegyi gyárat ahol egy egyszerű operátor aki nem gépkezelő megkeresi a havi nettó 240 ezret vagy akár többet is attól függ hány hétvégét kell dolgoznia stb... viszont ott 1 év alatt ki is hullanak ezek az emberek mert megbetegednek és alapból 3 havonta van orvosi vizsgálat ami kötelező és vérvétellel kezdik ha ott találnak valamit akkor már nem is dolgozhat tovább, és vagy rendbe hozzák vagy nem. Egyik ismerősöm például 2 éve szedet össze valamit egy vegyi gyárban és már meg is szüntették a munkaviszonyát, mert más munkát nem tudtak neki biztosítani. Az igaz hogy jó pénzt kapott emiatt de az hamar elfogyott mivel a problémája miatt nagyon nem vették fel sehová csak olyan helyre ahol maximum válogatni kell de azok aztán nem is fizetnek olyan jól.
2019. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!