Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy szavazat számít a több...

RepixBest kérdése:

Egy szavazat számít a több millió szavazat mellett?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ki van azzal, hogy 1 szavazat számít, akkor is amikor több millióan szavaznak. Matematikailag nagyon kicsi az esélye, hogy azzal az egy szavazatoddal "átbilenjen a mérce".

2018. nov. 28. 20:21
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
96%
2018. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az 1 millió szavazat is egyesével tevődött össze a sok 1 szavazatból.

Amikor döntési helyzet van akkor minden lehetőségre lehet azt az 1 szavazatot leadni és ott lesz az 1 millió szavazat (vagy a több ebből az 1 millióból) ahová a legtöbben tették az 1 szavazatukat.

Nem az a kérdés valójában, hogy amikor MÁR döntöttek az emberek, akkor hiányzik-e ebből a döntésből az az 1 szavazat, mert valószínűleg nem. A kérdés az, hogy ha mindenki az 1 szavazatát nem teszi oda ahová egyébként szánná, akkor ugyanez a döntés születne-e. A válasz pedig: nem. Akkor ha csak 1 ember ment el végül szavazni az 1 millióból, akkor egyedül az ő akarata fog számítani, az ő 1 szavazata lesz "A minden".

2018. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számít. Az számít, hogy több millióan töprengenek ilyen hibás módon. Értem, ez a bizonytalanság. A megismerés tud rajta segíteni kizárólag.
2018. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban teljesen igazad van, hogy 1 szavazat semmit nem számít. De viszont több százezer nagyon sokat, és bizony rengeteg ember gondolkodik ugyanígy. Én úgy gondolkodom, hogy ha nem is számít a szavazatom egymagában, a lelkiismeretem legyen tiszta, így ha tehetem elmegyek szavazni, és másokat is erre buzdítok.
2018. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!