Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak éhező...

Magyarországon vannak éhező családok/gyerekek?

Figyelt kérdés

Pénteken már kilenc óra elmúlt, munka előtt a tecsoba mentem vásárolni reggelit.

Tizezres volt nálam, amint meglátta a fiatal kérdezte vásárolok-e éhező családékeztetési kupont, darabja 250 forint.


Meglepő volt, koko és egy nem túl jól táplált gyerek van a kuponon.


Ma, most jöttem a tescsóból, már a bejáratnál ott állnak, akik megkérdezik, három főt láttam egyrakáson.

Mivel voltak előttem, valahogy kikerültem a látókörükből, de alig fértem el, úgy eltorlaszolták a bejáratot.


Kivételesen, érdekes mód, most mind a három kassza müködik, és sorban vegzálják a pénztárosok a vásárlókat, vesz-e kupont.


Az előttem lévő férfi, habozott, majd azt mondta már vett. Simán hazudott.


Ebben az álnok formában, meg csúnya adományt kérni, miközben ott van mögötted a többi vásárló, és befizeti az a 250 forintot, hogy ne nézzenek "rád" sóher kutyaemberként.


De a jótékonykodás/támogatás olyan amivel nem kellene kérkedni, mondjuk ha valaki 10 ezerért vesz kupont (egy beépített ember) és a többiek a sorban megtapsolják nagyvonalúságát. Az ilyen inkább magamutogatás, mint szívből jövő támogatás.


Nem szeretem, ha hülyének néznek. Éheznek Magyarországon a családok?



2018. nov. 24. 18:05
 1/6 anonim válasza:
77%
Igen, sokan éheznek Magyarországon,ez inkább vidékre jellemző, bár a nagyobb városokban is jelen van sajnos ez a dolog.
2018. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Vannak vidéken rengetegen
2018. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nincs éhezés, a szegénység megszűnt mikor a Fidesz kormány megtiltotta a létminimum alatt élők számítását a KSH-nak. Hála az újfajta számításnak mindenki jómódú lett, köszönjük Fidesz.
2018. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ezt is megoldották. Ezek mindenhez értenek.
2018. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhez IS!
2018. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban "Nélkülöző családok" szót használták, árnyalatnyi különbség.
2018. nov. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!