Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha felveszek egy jó meleg...

Ha felveszek egy jó meleg szovjet sapit, abba beleköthetnek?

Figyelt kérdés
rajta van a szoci jelkép
2018. nov. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötött a sapka, abba bele lehet kötni...
2018. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kik????
2018. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
utálom a komcsikat. szóval én elég rossz szemmel nézném. de nem mondanék semmit mert nem érdekel annyira nagyon
2018. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a lényeg, hogy jó meleg legyen, le lehet szedni a vörös csillagot róla. Vagy eltakarni valamivel.
2018. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha azt mondod az a vörös csillag karácsonyi díszként van a sapkádon, akkor nincs gond szerintem
2018. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd igazából SS egyenruhát is felvehetsz, csak ne a Hős utca, vagy a Népszínház utca környékén mászkálj benne. Szóval az eléggé szubjektív dolog, hogy ki mennyi basztatást tart elviselhetőnek, de ha ilyen szempontból kényelmes típus vagy, akkor nem azzal fogsz osztatlan sikert aratni.
2018. nov. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én jó meleg szovjet sapimba valaki bele próbálna kötni, annak én seggtől állig feldugnám a kötőtűjét.
2018. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!