Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Soros és a Pride?

Soros és a Pride?

Figyelt kérdés
Most komolyan most még ehhez is ezt kötik? Nem mondom, hogy minden tényezővel egyetértek, ami a Pride-on történik, de ez már fájdalmas. Az hogy még mindig ennyire nagy a gyűlölet a melegek iránt hihetetlen. Nem is tudom hova tűnik ilyenkor az, hogy a kereszténység a szeretet vallása.

2018. jún. 12. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A kereszteny szeretet kimerul a ministrans fiu anuszaban.
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mihez és mit kötnek? Biztos le vagyok maradva, de nem tudom mire gondolsz.
2018. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy csoport szervez tüntetést a Pride-on és arra is hivatkoznak a cikkben amiben ezt a tüntetést leírják, hogy a Pride-ot is Soros támogatja és pénzeli.
2018. jún. 12. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
És a keresztények szervezik? Link?
2018. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2018. jún. 12. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Azt írja van egy ilyen kis radikális mozgalom, ami mindenféléket szokott gondolni meg szervezni. Valamikor is vagy 100 embert összeszedtek. Felszólítják a pártokat és az egyházakat, hogy "valljanak színt" a felvonulásról. Szóval keresem, de nem látom hogy jön ide a kereszténység mint ellenző, pont arról írnak a cikkben, hogy Ferenc pápa mennyire elfogadó.

Most az a baj, hogy Sorosozik ez a mozgalom vagy mi? És ha az a baj, akkor is hogy jön ide a keresztény szeretet hiánya? Ez a mozgalom nem keresztény, azért hiányozhat belőlük, vagy nem tudom milyen összefüggést kellene meglátni.

2018. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt a cikket nem találtam meg, mert csak felhozta nekem mint hirdetes az oldalt. Abban a cikben néhány részletet ebből a cikkből szedtek. De ha megtalálom azt amit olvastam, akkor elküldöm. Én itt valójában nem is teljesen a cikkre értettem ezt, hanem a cikk alatt lévő kommentekben utalnak erre nagyon.
2018. jún. 12. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy ki a bánatot érdekel?:D
2018. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A kereszténység, kedves kérdező, az egyik leg sötétebb és destruktívabb vallás, e mellet pedig halmozottan homofób is. A keresztényi szeret pedig olyan mint a lila panda. Mondhatom hogy létezik, képet is mutathatok róla (photoshop) de attól még marhaság.

In fact, a homofóbia a keresztény/zsidó/iszlám vallások eredménye.


Példa erre: A Távol keleti társadalmak, hagyományosan szignifikánsan toleránsabbak voltak a ferde hajlamok iránt, erre sok írásos emlék és korabeli szépirodalmi mű is utal (Pl. Genji no Monogatari, ahol Genji herceg picit bisex, és ezt nem valami sátáni dologként ábrázolják ám.)


De hogy a helyieknek közelebbit mondjak, az ókori Görögök, és Rómaiak is eléggé elfogadták.


Egy szóval a magasan fejlett társadalmakat nem zavarta...

De akkor, kereszténység/iszlám

2018. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egyszer Soros egy menekült házat akart a bevándorlókank, azóta azóta azt mondják, hogy ő a hibás mindeért (sztem még a szektákat és a világvégét is hozzákötik).
2021. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!