Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A bankárokat miért nem utálják...

A bankárokat miért nem utálják annira mint a politikusokat?

Figyelt kérdés
Minde a kettő pénzel, hatalommal, késtszinüségel, hazudozással, emberek tönkretételével ügyködik, mégis mennyire más a megítélésük az emberek szemében, egy ügyvédet megközelítőleg sem utálnak úgy mint a legkisebb politikust
2018. nov. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, utálják őket úgy, mint a politikusokat. Főleg amikor a politikusok magukról a bankokra irányítják a figyelmet.

De most akkor a bankárokkal, vagy az ügyvédekkel van bajod?

2018. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nna, akkor kijelentem, hogy én jobban utálom őket. További szép napot neked!
2018. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Utálom a bankárokat is, de közel sem annyira, mint a politikusokat. Mert a bankárokat egyszerűen el lehet kerülni. Nekem sose volt kölcsönöm, soha nem is lesz, ha befektetek, azt nem banknál fogom. Veszek magamnak aranyat, eladom amikor drágább. Nem kell a közvetítő. Nem akarok semmit kezdeni velük, főleg 2008 óta.


Ha a politikusokkal nem akarsz semmilyen kapcsolatot, pl. nem fizetsz adót vagy nem tartod be a retardált törvényeiket, akkor embereket küldenek rád, berúgják az ajtódat és bedugnak egy lyukba évekre, vagy akár évtizedekre. Akkor is, ha nem ártottál senkinek. Nincsen semmilyen módom, hogy elkerüljem őket és nincsen semmilyen hatalmam fölöttük. Nekik viszont gyakorlatilag teljhatalmuk van fölöttem. Úgyhogy szerintem ők jobban rászolgáltak az utálatra.

2018. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 azért a kokósbankárokat sem kerülheted el, mert bedöntik a világgazdaságot, lásd 2008.


De amúgy egyetértek. Az állam pont olyan mint a maffia, a politikusok meg az állam maffiózói. Ha nem csinálod amit mondanak, még többet húznak le rólad, vagy kinyírnak.

2018. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!