Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A metróknál miért nincs olyan...

A metróknál miért nincs olyan kapu, ami a teljes területen zárva van mindaddig, amíg nem érkezik meg a metró, elkerülvén ezzel, hogy valaki kisétáljon/kiessen/stb a metrók elé/alá?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez nem egy valós fennálló probléma. A nem problémákra pedig nem szükséges megoldást találni.
2018. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem valós probléma? Nem vagy budapesti, vagy nem szoktál híreket olvasni, netán egyik sem?
2018. okt. 14. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért, amiért az autópályákat, autóutakat, egyéb utakat sem kerítik el. Egy normális embernek van annyi esze, hogy balesetveszélyes helyre nem megy.
2018. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
De, Budapesti vagyok és naponta használom a 4-es metrót, illetve viszonylag gyakran a 2-est és mondjuk havonta párszor a 3-ast. Én mondom neked, az emberek nem esnek a metró alá véletlenül.
2018. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

oszinten,Stockholmban is van ilyen,engem zavart inkabb.masreszt megnezed amcsiknal se nagyon latni ilyet,pedig naluk is komoly metros vilag van.lsd. New York.


szerintem abbol lenne megtobb "baleset"..ez egy masszivabb,plexi ajto.es ha az odacsukja az ujjad,lehet nem koszonod meg.

2018. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A biztonsági sáv elegendő az esetek 99,99%-ban. Aki pedig be akar jutni a metró elé, az be tud mászni egy ilyen elválasztón is.

Nem kel bolond módjára telefont bámulva közlekedni és akkor nem lesz gond. Az utcákon is kérhetnéd, hogy a zebrák előtt legyen zárt kordon amíg nem vált zöldre a lámpa, ott is van aki beesik, begyalogol az autó elé, pedig a többségnek nincs rá szüksége.

2018. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam egy interjút, talán Nagy Britániában készült. Ott azért csináltak ilyen kaput, mert napi szinten ugráltak a metró alá az emberek. Azért ez nálunk nem mindennapos.
2018. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azért, amiért az autópályákat, autóutakat, egyéb utakat sem kerítik el."



Hol láttál már elkerítetlen autópályát? Megnézném én is.

2018. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több külföldi országban létezik ilyen, persze ehhez automatikus vezérlésű szerelvények kellenek, amelyek pontosan úgy állnak meg, hogy az ajtók a kapuk mögé kerüljenek.
2018. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!