Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy borzasztó...

Szerintetek is egy borzasztó országban élünk?

Figyelt kérdés

A fizetések alacsonyak, a kormányról meg a korrupcióról ne is beszéljünk. Egyre jobban kezdek rájönni, hogy tele van az ország segg hülye analfabéta emberekkel(+cigányokkal), már bocsánat a kifejezésért, akinek nem inge..

Ezen kívül még egy rettentő pesszimista nép a magyar, azon kívül, hogy az őseim, és én is ebbe az országba születtem / (élek), nem sok jót tudnék elmondani róla.

Persze, tudom, sehol sem egy álom az élet, de tény, hogy ennél sokkal jobb országok is vannak.

Ti, hogy gondoljátok?


2018. okt. 6. 14:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Én úgy gondolom, hogy érdekes, ahogyan roppant pesszimistán arról beszélsz, milyen szörnyű is a pesszimizmus másokban."

Nem egészen értelek, még is, hogy kéne leírni egy ilyen problémát?

2018. okt. 6. 15:56
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed a Politika kategóriába tartozik.
2018. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

5-ös: "Osztrákoknál most kezd a csaja jogsit ez ha kész fél milka és ha kiváltja az okmányirodában a laminátum még 160 euró ."

Jóember! Tudod hogy az osztrákoknál mennyi a minimálbér?

És nálunk?

Ismerősöm fia most szerzi a jogsit: még nem vizsgázott, de már 180 ezernél tartanak!

Miről beszélsz?!

2018. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Még hogy tiszta víz jön a csapból? Inkább tiszta klór, némi vízzel.

A szülőfalumban (nem ott élek, de hetente többször járok oda) mindig is olyan jó volt a csapvíz, hogy nincs olyan finom ásványvíz. Erre az EU-ra hivatkozva pár éve úgy telenyomják klórral, mint a pesti vizet, már csak kézmosásra jó.

Ez van, ha a miniszterelnök strómanjának vízpalackozó cége van.

2018. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

sajnos egyet kell értsek a kérdezővel

egyszerűen rossz nézni, hova züllött le Magyarország!

a Fityisz mást se csinál, csak rombol, a munkahelyek száma rohamosan csökken, egyre több a munkanélküli, a zsernyákok leszarják a bűnözőket aminek hála négyszeresére nőtt a bűnesetek száma, az egészségügy a tönk szélén, és 10 éven belül várható az államcsőd

csak idő kérdése, mikor lesz polgárháború a dologból...


"Menj felfelé lefelé bármilyen irányban a térképen találsz sokkal rosszabbat"


kisapám, tájékoztatásodra közlöm: mi lettünk az EU segglyuka

de egész Európában csak egyetlen ország van még mögöttünk: Ukrajna, de ők is csak az orosz háború miatt

ennyit az ujjal mutogatásról


"Azok a károgók érdekes módon akik gyalázták az országot mind jól élnek és nem pattantak meg sem"


az ugye megvan, kisapám, hogy eddig 1 millió ember menekült el ebből a csodaországból, mint a patkányok a süllyedő hajóról, és még 1,5 millió ember tervezi ugyanezt?

az állításod tehát fals

a mínuszt pedig kaptad


"Osztrákoknál most kezd a csaja jogsit ez ha kész fél milka és ha kiváltja az okmányirodában a laminátum még 160 euró . Ott igaz nincs lefizetem a biztost meg a zsarukat meg a sumák vállalkozó érvényesül mert keményen tarják a rendet ."


igen, csakhogy kisapám, ott van is miből kifizetni a 160 eurót, nem szárazkenyéren meg krumplistésztán kell tengődnöd hónap végén

és odakint legalább nem késel le egy retkes cigány 20 forintért, mint idehaza nálunk

a mínuszt te is kaptad


"A Föld lakosságának 85-90 százaléka szarabbul él nálad."


ez úgy, ahogy van, baromság...


"Én az olyan dolgokat is meg tudom becsülni, mint hogy tiszta víz folyik a csapból... Szóval van itt egy csomó jó dolog, ami máshol egyáltalán nem evidencia."


ahaaa értem, tehát örüljünk neki, hogy nekünk milyen "jó", mert másutt még rosszabb

tiszta sorozatgyilkosok érvelése..."jajajajjj bíró bácsi kérem, én olyan jó fiú vagyok, csak húsz embert öltem meg, nédda az a másik az százötvenet ölt le, tessék engem elengedni..."

demagógia a javából, kisapám

a mínuszt kaptad is

2019. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Hazaárulók vagytok!!!
2019. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek csak nyugatra ha annyira istenítitek!!!
2019. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyre inkább égő a Magyarország megnevezés!

Lesajnálják, lenézik, megvetik Magyarországot szerte a világban! Az illiberalizmus ugyanolyan kártékony elmebaj, mint anno a kommunista ideológia volt!

2019. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!