Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy borzasztó...

Szerintetek is egy borzasztó országban élünk?

Figyelt kérdés

A fizetések alacsonyak, a kormányról meg a korrupcióról ne is beszéljünk. Egyre jobban kezdek rájönni, hogy tele van az ország segg hülye analfabéta emberekkel(+cigányokkal), már bocsánat a kifejezésért, akinek nem inge..

Ezen kívül még egy rettentő pesszimista nép a magyar, azon kívül, hogy az őseim, és én is ebbe az országba születtem / (élek), nem sok jót tudnék elmondani róla.

Persze, tudom, sehol sem egy álom az élet, de tény, hogy ennél sokkal jobb országok is vannak.

Ti, hogy gondoljátok?


2018. okt. 6. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2018. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Menj felfelé lefelé bármilyen irányban a térképen találsz sokkal rosszabbat . Másrészt ahol valamik biztosan jobbak akkor ne csak azt mazsolázd ki mert mindennek van hátránya is . Azok a károgók érdekes módon akik gyalázták az országot mind jól élnek és nem pattantak meg sem Havas sem Verebes sem Bakács egyik sem .
2018. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze, vannak rosszabb országok, nem mondtam, hogy nem, viszont összességében sokkal jobbak is.
2018. okt. 6. 14:32
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Alapjában az osztrákok, németek, angolok is hasonlóak, csak a élet feltételeik jobbak és azzal jobb színbe tűnnek.
2018. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Na akkor kivel cserélnél ? Haver 7 éve él kint Tirolban . Osztrákoknál most kezd a csaja jogsit ez ha kész fél milka és ha kiváltja az okmányirodában a laminátum még 160 euró . Ott igaz nincs lefizetem a biztost meg a zsarukat meg a sumák vállalkozó érvényesül mert keményen tarják a rendet .
2018. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A cseresznye idén 16 euro volt éretlen fakó hűtött gagyi , pár nap és az sem volt . A másik városokba mennek grúzokhoz olaszokhoz étterembe és innét tőlünk viszik a fűszert mert kint ramaty tartalmatlan és drága . Az érvényesül aki profi a szakmájában vagy tehetős családi támogatást élvez jól menő vállalkozó , esetleg .
2018. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

A társadalmat lehet kritizálni, jogosan.

Viszont ha magát az országot és a történelmi kort nézzük, akkor baromi szerencsés vagy te is.

A Föld lakosságának 85-90 százaléka szarabbul él nálad.

Én az olyan dolgokat is meg tudom becsülni, mint hogy tiszta víz folyik a csapból... Szóval van itt egy csomó jó dolog, ami máshol egyáltalán nem evidencia.

2018. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy gondolom, hogy érdekes, ahogyan roppant pesszimistán arról beszélsz, milyen szörnyű is a pesszimizmus másokban.
2018. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, Kérdező, sajnos az ország egyre inkább pusztul lefelé. Az emberek nagy része meg olyan szinten el lett hülyítve, hogy még vidáman tapsikol is hozzá.

Más országokra mutogatni, és bagatellizálni, hogy "há' de nekik még rosszabb" meg sima demagógia.

2018. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Az éghajlat adott , a természet sem folyton kiszámítható ,de a társadalmi problémák és a politika sem a legfőbb az ember életében , enyémben biztosan nem .
2018. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!