Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok, ti eltartanátok...

Liberálisok, ti eltartanátok saját zsebből a bevándorlókat?

Figyelt kérdés

Csak úgy röpködnek az euró tízmilliárdok, amikor a migránsok ellátásáról van szó, bár aki adatokhoz, hírekhez akar jutni a témában, az liberális,ellenzéki oldalakról nem fog megtudni semmit.


[link]


[link]


[link]


Egy német miniszter elmondta, hogy egy adott évben 1 millió migráns kb 30 milliárd euróba kerül. ÉVENTE. És 1 milliónál azért jóval több van.


[link]


Ehhez képest például Magyarország kohéziós pénzek terén 2021 és 2027 között kb 20 milliárd eurót kapna. 6 évre. Jól látszik egy ilyen adatból mekkora pénzek mennek el az illegális bevándorlók eltartására.


[link]


2018. szept. 21. 10:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
A határvédelem összeségében többe kerül, csak mondom. Nyugodtan járj utána, az EU mekkora költségvetést szán a határvédelemre (18,8 milliárd euró) + a Frontexnek fizetendő összegek, plusz az egyes országoknak (pl. Líbia) fizentendő összegek azért, hogy ne engedjék át a határaikon a menekülőket. Egy sokkal nagyobb összeg fog kijönni, amiből azonban egy fillér nem fog soha megtérülni.
2018. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy tartanák el őket saját zsebből!

Egyrészt, mert egyszerűbb más kontójára "jótékonykodni" másrészt fizikai képtelenség egyénileg finanszírozni az elvárásokat.

Mondjuk én nem is igazán értem ezt a liberális buzgólkodást, hiszen az elsők között lennének kipusztítva, eltaposva a kedvenceik által, a melegekkel, zsidósággal egyetemben.


Tegnap láttam a Spektrumon egy dokumentum filmet (nem magyart!) amiben egy teljesen kulturált(nak tűnő) muszlim, aki már Amerikában született, kifejtette, hogy nem tartja magát amerikainak és azon harcol többedmagával, hogy bevezessék Amerikában a sariát.

2018. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

,,Tegnap láttam a Spektrumon egy dokumentum filmet"


Akkor nézzük melyik lehetett. Mik mentek tegnap a Spektrumon:

- On The Spot, kilőve, mert az magyar

- Az időjárás toplistái is ment, talán ebben?

- Történelemformáló hazugságok, még ebben talán

- Hogy kerül az asztalunkra? Ebbe nem hiszem

- Az emberi test titkai. Még ennél is lehet esélye

- Beépített főnök - Amerika. Ebbe van a legkisebb esélye

- A nap fogása. Ez esélytelen, mert a kifogott halak útját mutatja be az asztalig a leírás szerint

- Gyárlátogatás. Ebbe se valószínű, hogy volt.

- Matematika: A tudományok tudománya. Ennél inkább nem írok semmit.

- Túlélés a levegőben. Vagy ebben volt, talán az egyik pilóta vagy valami?

- Űridők. Mi van, ha egy űrhajós volt?

- Kézikönyv az örök élethez. Ebbe meg csak a méregtelenítő életmódról beszéltek tegnap a leírás szerint.

- Totális háború. Ez még esélyesnek is látszott, de ez a II. Világháborúval foglalkozik.

- Elveszett filmek a második világháborúból. Ennél meg a cím árulkodó.


Ezek mentek tegnap a Spektrumon, akkor mit néztél te tegnap?

2018. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

#16

Tudja a fene, kapcsolgattam, úgy este 10-11 tájékán, a reklámszünetben. Biztos a Spektrumon volt, a riporter után egy zsidó csávóval beszélgetett a muszlim. A zárószöveg valami ilyesmi volt:

"Csodálatos dolog, hogy van a világon olyan hely, ahol egy zsidó és egy muszlim az utca közepén békésen tud egymással beszélgetni!"

Nem kell elhinned, senkit nem akarok győzködni!

2018. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

"A határvédelem összeségében többe kerül"


Hát azt is a migránsoknak köszönhetjük, mert nem tartják be a törvényeket.

2018. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

#16

Tévedtem, többszörösen, de nem a tartalmat illetően.

A Spektrumon ment, de éjfélkor (bocsánat, időnként elaludtam!) és magyar sorozat volt.

On the Spot / A helyszín: New York

[link]

2018. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9%

#18


Mutasd már meg azokat a törvényeket!

2018. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Eddig nem tolongtak úgy látom. Egyébként sem a migránsokat szeretik, hanem orbánt utálják. Ha orbán holnap lebontatná a kerítést, és befogadná az összest, ők lennének a legnagyobb migránsellenesek.
2018. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"A határvédelem összeségében többe kerül, csak mondom."


Nem vagyok járatos a progresszív ideológiai érvelésben, ezért légyszíves magyarázd már el, hogy ennek mi köze van ahhoz, hogy a már ittlévő milliós tömegeket EU-s pénzen eltartjuk? Mert te azt mondod többe kerül a határvédelem, ettől most nem igaz, hogy mi tartjuk el az ittlévőket? Vagy tulajdonképpen mit akartál ezzel mondani?

2018. szept. 21. 13:55
 20/22 Andizsuzsi ***** válasza:
Hogy jön ide a kohéziós alap?
2018. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!