Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mondjunk le az aug.20-i...

Mondjunk le az aug.20-i tűzijáték élményéről az árvízkárosultak javára?

Figyelt kérdés
Szerintem mondjunk le!
2010. jún. 22. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
már el van különítve a pénz meg más is felügyeli. jut mindkettőre.
2010. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha meg tudják oldani, hogy a károsultakon tudnak 100%-an segíteni, és emellett tűzijáték is lenne, akkor le a kalappal a kormány előtt!
2010. jún. 22. 19:34
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Elméletileg a nemzeti ünnep, meg tüzijáték azt hivatott jelképezni legalább évente egyszer, hogy egy nemzet vagyunk minden ellenére. Aztán ez senkit nem érdekel, az is igaz.

Ha most lemondanánk a showt az árvízkárosultak javára, akkor az egy olyan gesztus lenne, amely sokkal jobban kimutatná az összetartozást, és közelebb hozná az embereket, mint bármiféle tűzijáték.


A városi kutyák idegeiről nem is szólva, legalább nekik is lesz egy jó aug 20-ájuk.


Én támogatnám, szép gesztus lenne.

2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a tűzijátékot úgy unblokk el lehetne felejteni. Oké, 10 éve izgalmas volt, meg minden, de mostmár minden második szülinapi partyn van tűzijáték. Ráadásul épp emiatt rohadt sok pénzt kell rákölteni, hogy kicsivel látványosabb legyen, mint bármelyik másik.

Szerintem inkább abból a pénzből rendezzük minden évbe egy nagy eszem-iszomot virslivel mustárral és sörrel. (vagy akkor legyen gulyással és hortobágyi palacsintával, az is a magyarságot fejezi ki)

2010. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
szerintem is ez lenne a helyes!
2010. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Én lemondanék gondolkozás nélkül róla...
2010. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Szintén támogatnám az ötletet, gondolkodás nélkül.
2010. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

66% Egyetértek.


Én speciel nem a tűzijáték miatt érzem magam a nemzet részének. Sőt, lehet csúnyán hangzik, de nekem a tűzijáték annyit jelent, mint egy közepes színvonalú koncert hatalmas tömeggel (ha kimegyek rá élőben), vagy egy alacsony színvonalú film (ha tévén keresztül nézem).


Bevallom, már vagy 5 éve nem nézem, még tévén sem.


Nekem nem jelent se magyarság-összetartozást, se szórakozást, egyszerűen felesleges pénzkidobásnak tartom.

2010. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%
Annak is meg kéne baszni a p i c s á j á t aki kitalálta a tüzijátékot.
2010. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
Sok ember bajban vannak árvíz nélkül is, csak éppen töredékét nem kapják ennek a figyelemnek. Szerintem éppen elég segítséget kaptak már eddig is.
2010. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!