Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a konkrét bizonyíték, hogy...

Mi a konkrét bizonyíték, hogy tényleg hatmillió zsidót irtottak ki a nácik a második világháborúban?

Figyelt kérdés
Leginkább arra vagyok kíváncsi, honnan származik ez a szám?

2018. szept. 16. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Itt Natanyahu arrol beszel, hogy a jeruzsalemi mufti, tobbizben talalkozott Hitlerrel, es meg jobban nyomta a zsidok gyilkolaszasa fele.


Natanyahu szoval sem mondja, hogy Hitler nem akart gyilkolni. Ezt a hulyeseget csak az hallhatja ki a szovegbol, aki hazudni akar.

2018. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

de hat ott mondja.lol.


"Hitler wanted to expel them".


a fomufti mondta,hogy" ha szamuzod oket,idejonnek, "(Palesztina).


erre: "what should I do with them?"


utana a mufti: "burn them"..



ez mi ha nem bizonyitek hogy csak deportalas allt szandekaban?


mondjuk eleve varom enis a bizonyitekot a hatmillio elgazositott zsidorol.ugy konkretan,levezetve hogy sikerult ennyit,szisztematikusan,taborokban megolni......


ciripp ciripp..

2018. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%

1. Senki nem mondta, hogy mindet taborokban gyilkoltak meg. Valaki mar irta is, hogy folyokba lovesek, aknamezore futtatasok, es nem sorolom a szemetsegeket.

2. Te aljas vagy. Igy ezennel a veled valo targyalast befejeztem.

2018. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

Na már most, egyrészt Vörös kereszt adatokból, ami ugyebár death notioficationoket adott ki.

Nyilván ez becslés, mindazonáltal ha 6 millióra bármilyen alapon is lehet becsülni, akkor minimum a fele igaz. Történne bármi változás, ha "csak" 3 millió zsidót öltek volna le pár év leforgása alatt? Nem, éppen ugyanúgy holocaust maradna.

Próbálnak a 6 millióból itt-ott lecsalni sokak, hogy könnyebb legyen a lelkiismeretüknek, vagy kivegyék a holocaust-kártyát a zsidók kezéből, de az még kb 200 évig nem fog menni.

Mondják, hogy régen volt, én 24 éves vagyok, meghökkentő a számomra, hogy bár rövidnek érzem ezt a 24 évet, a holocaust 73 éve volt, ami 3x annyi, mint amennyi én vagyok. Nem volt az olyan régen ám. Egyáltalán nem történelem. Hanem kvázi jelenkor.


Magyarország 600 000.

Magyarországon csaknem 1 millió zsidó élt a holocaust előtt.

Ma itt van kb 40 ezer, max 50 ezer. Izraelbe kb 200 000 aliyázott, de kerekítsük fel 300-ra. Pont kijön, hogy 600 000 hiányzik, mert a maradék 100 ezer fele mehetett simán nyugatra.

Az elpusztult zsidók számának meghazudtolása nem a holocaust utáni közvetlenül megjelent szokás, hanem a neonácizmus megjelenésével és a holocaust-tagadással együtt jelent meg világháború utáni Baby boomban született németektől indult el.

Szimplán hogy lehetne büszkének lenni egy országra, ami ilyet tett alapon.

2018. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem, hogy egy nácinak vagy egy kellően antiszemitának lelkiismeret-furdalást okozna a holokauszt. És nem is az a lényeg, hogy 6 vagy 3 millió. Szerintem elhiszik, hogy nem volt, nem lehetett, sok szakértő jutott erre az eredményre, pl. egy kivégzésekkel foglalkozó híres amerikai szakember. Én személy szerint hiszek benne.

De valószínűleg a 6 millió és a 600 000 csak egy kinevezett szám. Mint korábban írtam 600 000 nem lehet, mert 430 000 plusz max. 100 000. Maximum 500 000 lehetett a valós szám, és maximum 5 millióra saccolnám a másikat. Láttam is már 5 milliós becslést nem antiszemita oldalról. (Érdekes, hogy a többi 4-5 millió más nemzetiségű áldozatról szinte mindig megfeledkeznek.) Manapság több százezres zsidó közösség él itt, ezt baloldalról is mondják, csak a hivatalos, vallásos szám néhány 10 000.

2018. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szaz emberbol nincs 5 zsido Magyarorszagon. Ezer emberre is alig jut egy.

Budapest koncentraltabb, de a negyven-otvenezer tokeletesen stimmel.

2018. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100 emberből kb. 1.5-2 zsidó van. Talán a második legnagyobb közösség Európában Franciaország után. Mondják, hogy a 2. legnagyobb. Csak a legvallásosabbak vannak 10 000-en, akiket a zsidó szervezetek annak tartanak. Rengeteg kiváló művész, tudós, politikus, pénzügyi szakember van. Csak a kormánypártból és közeléből kapásból lehetne mondani több tucat ilyen társadalmi csoporthoz tartozót. Annak idején messze a legnagyobb zsidó közösség élt Magyarországon, több mint 1 millió fő.
2018. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bringásjoci válasza:
A második világháború összes halottait 60 millióra becsülik,ebből 4-4.5 millióra a zsidókat.A táborokban nem csak zsidók voltak.Ők benne vannak a 60 millióban.Becsült adatok.
2020. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!