Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz még zsidóüldö...

Szerintetek lesz még zsidóüldözés Európában? Biztonságban érezhetik magukat a zsidók, vagy jobb ha mindenre fel vannak készülve?

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy az iszlám ennyire terjed a kontinensen?

2018. szept. 16. 08:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jogos, egyáltalán nem tudnak közös nevezőre helyezkedni.

Arról is írtam, hogy a migrációs elképzelésekben szerepelt az, hogy a bevándorlókra hatással lesz az európai környezet és finomodik, civilizálódik az Iszlám ezen ága, ami lehet, hogy részben meg is valósul.

Izrael háborúi valóban sikeresek voltak eddig, de a technológiai előny mindvégig náluk volt, az oroszok támogatása nem volt teljes, csak részleges, ahogy a többi konfliktus esetén sem, pl. Afganisztánban, vagy máshol, Vietnamban, mert sem az USA, sem a Szovjet nem dobott be mindent, korántsem, sőt, nagyon is szelektáltak.

2018. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van meg egy dolog, amit oszinten szolva egyaltalan nem ertek, hisz ezt nem diktalja az iszlam, es MINDEN nepben vannak kevesbbe okos, meg nagyon okos emberek: az Izraellel ellenseges arabok nem neznek szembe a valosaggal. Amit nem ertek az az, hogy az OKOSOK sem. Bar lehet, hogy ok csak porhintesbol csinalnak igy, megis hagyjak, hogy hasson az egesz muszlim kozossegre, es megtevessze oket.

Roviden, ugy viselkednek, mintha minden rendben lenne naluk, nem vizsgaljak, hogy hol hibaztak, es egeszen elkepeszto magyarazatokkal hozakodnak elo a kudarcokat illetoen. Csak peldakent mondom, hogy lattam olyan allitast, hogy 1948-ban Izrael tamadta meg az arab orszagokat.

Ezzel csak sajat maguknak artanak, hisz nem talaljak meg a HIBAT, amit ki kene javitani.

2018. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Összességében sajnos, túl sok a "saruk" az emberiség felé. Tudják ők ezt szerintem.


Valamikor nagyon rég, nem ilyenek voltak a zsidók, mint amilyeneket ma látni. Az egészben az a tragédia, hogy a rendesek az arcátlanok tettei miatt szívnak. A történelmük során mindig ez történt és még nagyon sokáig ez is fog történni szerintem. Nem bíznám el magamat a helyükben.

2018. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!