Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » CSOK-nal hogy vannak ezek a...

CSOK-nal hogy vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Az erdekelne ezzel kapcsolatban, hogy ha nincs gyerekem de megigerem hogy baratnommel csinalunk 3at de nem jon ossze mert o vagy en meddo akkor visszakerik? Vagy elotte kell meglennie a 3 gyereknek? Tovabba mennyi munkaviszony kell hozza? Akinek van tapasztalata kerem segitsen. Koszonom!
2018. aug. 26. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A CSOK csak azoknak éri meg, akiknek már megvan 2 gyerek. Egyébként azt is számold bele, hogy azokat a gyerekeket fel is kell nevelni (pelenka, kaja, taníttatás, stb), ezt semmire bevállalni igencsak nagy felelőtlenség. Ja és az ingatlanra, amit ebből a pénzből veszel, 10 éves jelzálogot tesz az állam, addig nem tudod eladni és életvitelszerűen használnod kell (oda kell költöznöd).
2018. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Koszonom! Kozben utana neztem es hasznalt lakasra 4 gyerekre adnanak 2,75 milliot. Hat nem irnam le hogy ez mire eleg... Talan Borsodban valami 90%ban C tipusu telepulesen valami lyukra... Ugyhogy szamomra ez felejtos."


Én szóltam előre, hogy ha nem vagy az orbán dinasztia sarja nem fogsz százmilliárdokat kapni, de te erőlködtél a csopfadt agyaddal.

2018. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!