Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok, ti esztek húst?

Liberálisok, ti esztek húst?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 12:53
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
67%

*29

Csupán nem tetszik, ha ti akartok valamit megszabni nekem vagy másoknak. Én sem mondom, mit egyél, mit igyál, mit tegyél. Aki vegetáriánus életmódot akar, tegye, nekem nem lesz ebből hátrányom, de engem ne kötelezzen semmire.

Elvégre normál gondolkodású emberek vagyunk, nem?

2018. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
29%

31.

Hát igen, Én hivatalosan nem vagyok liberális, meg pár ismerősöm sem aki vega, de szerintem Ők kevesebb kárt okoznak a földön élő lényeknek, mint egyes "liberális" emberek.

2018. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

'Valami a tudatalattidban azt súghatja, hogy az állatok is élőlények és nem helyes megenni Őket csak azért, mert Te jól szeretnél lakni!'

És akkor mit mondasz a gazdáknak, akik disznót vágnak, amivel télire élelemről gondoskodnak? Sok helyen ez hagyomány. Akkor nekik is szégyenkezniük kéne, mert levágták az állatot? :) Egyébként nem hiába nevezik eme jószágokat haszonállatoknak.


'Nem hiszem,hogy eltévedt a billentyű,amikor ide írtál: "Liberálisok, ti esztek húst?"'


Akkor még abban a hiszemben írtam, csak szimpla érdeklődés vezérli a kérdezőt. Nem tudhattam, hogy valójában hisztériázni akar :P

2018. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

*32

No, vega vagy, egészségedre.. Senkit nem piszkálok érte, de elvárhatom, hogy engem se szekírozzon senki, ha más étrendet követek. Legyünk elfogadók egymással szemben, elvégre ez a liberalizmus lényege.

2018. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

"És akkor mit mondasz a gazdáknak?"


Semmit! Nem mindenki áll azonos szinten!


És mit mondasz azoknak,akik a bűnözésből élnek?


Neked,vagy Nektek kellene gondolkodni, mint értelmiségieknek .


"Akkor még abban a hiszemben írtam, csak szimpla érdeklődés vezérli a kérdezőt. Nem tudhattam, hogy valójában hisztériázni akar :P"

Jelenleg a kérdezőnél te többet írtál és ahogy látom eyedül képviseled a társaidat! Akkor nem tudom,ki is hisztizik ?

2018. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"No, vega vagy, egészségedre.. Senkit nem piszkálok érte, de elvárhatom, hogy engem se szekírozzon senki, ha más étrendet követek. Legyünk elfogadók egymással szemben, elvégre ez a liberalizmus lényege."


Én tolerálnám,ha nem ártanál senkinek és semminek Vele.

Ti magatok írjátok, hogy amíg nem ártok senkinek addig ti sem.

De Te is tudod, hogy Én nem ártó szándékkal írok!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok..

2018. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

'Az állatok jogai nem számítanak nekteknja nem mutattok semmilyen toleranciát és megesztek más élőlényeket.


Tudtam.100%-ra,hogy nem is vagytok liberálisok, csak álszentek,be is bizonyosodott most!'


Ha ez nem hiszti, akkor mekegjek...

2018. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

'Én tolerálnám,ha nem ártanál senkinek és semminek Vele.'


Egyedül kutya van a háznál, a húst boltból szerezzük be, szóval ez se talált.

2018. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
De Sajó szavaival élve: én vagyok a hülye, hogy leállok veled 'vitázni' :P
2018. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Úgy látom el sem olvastad a 36 kérdésemben belinkelt, gyk oldalt,amint ( ilyen gyor reagálással,mert az a fontos,nehogy véletlenül igazam legyen ) a társaid fejti ki a véleményüket az általad hangoztatott dologról csak éppen ellentétes nézettel.


Nem közvetlenül ártasz, de te béreled fel és vagy támogatod azokat az életmódoddal, akik ezt megteszik Helyetted!


Ha az Izraeli hadseregnek vagy az ízisznek küldenék pénzt ,hogy gyilkoljanak, nem vagyok bűnös?

szerintem itt fejezzük be! Nem vagy komoly vitapartner!

2018. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!