Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szoktatok adakozni, kinek?

Szoktatok adakozni, kinek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ruhaneműt a Vöröskeresztnek, egyéb használati tárgyakat a Cseriti Adományboltba viszem.

Könyvet, játékot, háztartási cikkeket, bútort is átvesznek adományként, amit nagyon csökkentett áron értékesítenek.

2018. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb barátom elég rossz szériában van mostanában, elég sokminden összejött neki. Egy ideje elég komoly összeggel kell támogatnom havonta, hogy a felszínen tudjon maradni. Nem fogom visszakérni tőle a pénzt akkor sem, ha rendbehozta a dolgait. Lehet hogy ez nem olyan "klasszikus" adakozás amire a kérdező gondolt, de végülis jellegében elég hasonló.
2018. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, senkinek.
2018. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

NEM,NEM,és NEM!

Tudod miért? Mert dolgoztam már önkéntesként a katolikus caritas-nál, a Máltaiaknál, és még néhány helyen. Hányinger amit művelnek! Én első kézből tudom hogy mi lenne a felajánlott érték sorsa, ezért inkább én magam adom oda annak akinek kell! Akkor oda is fog kerülni ahol szükség van rá, nem pedig ahhoz akinek van rá elég pénze!

Volt példa rá hogy az egyik ruhával is foglalkozó szervezetnél akik hajléktalanoknak is "segítenek" persze csak lejárt szavatosságú pékárúval, bejött egy szerencsétlen. Mondta a főnökasszonynak hogy lenne munkája, de a cipője tönkre van, kaphatna -e egy pár cipőt hogy dolgozni tudjon menni. Ismertem az embert mint ahogyan ők is, nem hazudott.

A főnökasszony magából kikelve utasította vissza,hogy mit képzel, ingyen?! Ha még próbálkozott volna, kidobják!

Ezeknek bármit is?! Dögöljenek meg!

2018. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

- NAV

- TB

- ELMŰ

- TIGÁZ

2018. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan helyre ahol nem lopják el. Pl régi kukprica morzsolót a helyi múzeumnal. A felesleges ruhát kacatot mindengélét egy helyi alapítványnak. Ők eladják bolhapiacon. A pénzt faluszépítésre fordítják.
2018. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
A szabad sajtót illetve médiát. Akik hivatás-szerűen foglalkoznak a hazugságok, igazságtalanságok, korrupció leleplezésével, és ezért fojtogatják őket. Klubrádió, Magyar Hang, korrupcioinfo, átlátszó.hu, stb. Mielőtt a pártállam végleg eltapossa az igazságot.
2018. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden magyar ember adakozik...legtöbbet orbán és haverjának meszikének.......az adód javarészét ők zsebelik be !!
2018. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aluljáróban szoktam virágot venni vagy, ha pl. zenél és látszik, hogy nem csak szét-meg-összehúzza a harmonikát. Régebben Fedél nélkült is vettem, mikor még Combino-val jártam. A ruhagyűjtőket meg használom, mert sok a felesleges göncöm...
2018. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látom hogy az ifik itt is aktívak és ha kedvencük /népellenség/ ellen szól valaki akkor lepontozzák !!!
2018. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!