Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A diplomások fizetése átlag...

A diplomások fizetése átlag btto 420E, de a mindössze 8 ált isk-et végzetteké is megvan 140 nettó (nettó! ) -ezek normálisak hogy ilyet leírnak? És ez egy szakportál! Linkkel

Figyelt kérdés

Itt a legújabb minősíthetetlen agymenés egy szakportálról


[link]


Az alacsony végzettségűek bére nőtt a legjobban


Az online bérfelmérés szerint az általános iskolai végzettséggel rendelkező munkavállalók havi bruttó átlagfizetése még 146 ezer forint volt 13-ban, 2018-ban pedig már bruttó 227 ezer forintot vihetnek haza. Öt év alatt ez 55%-os növekedés, ami a legmagasabb az összes végzettséget figyelembe véve.

Az érettségivel és OKJ végzettségel rendelkező dolgozók bére 45%-kal több: az előbbi csoport keresete a 2013-as 185 ezerről 270 ezerre, az utóbbiaké pedig bruttó 190 ezerről 280 ezerre nőtt.


A DIPLOMÁSOK KERESIK A LEGTÖBBET: főiskolai diplomával jelenleg átlag 421 500 Ft-ot lehet keresni, míg egyetemi végzettséggel 448 500 Ft-ot.



EZEK HOL ÉLNEK HOGY ILYET LE MERNEK ÍRNI????


Nyolc általánossal btto 230.000? Hol?


Ismerősi körben nincs 1 db nyolc általánost (csak azt) végzett se, de diplomás egy rahedli.

Senki nem kapja meg a btto 230-at.

Senki. Diplomával és nem nyolc általánossal.


Ezek a kamu barom számok honnan származnak???


Én két diplomával tizenéve a pályán örülök hogy a nettő 130-at megkapom. És rettegek ha elküldenek akkor mi lesz. Rettegek!!


2018. máj. 29. 14:11
 71/107 anonim ***** válasza:
69%
Minek lépne? ő a világ legjobban fizetett embere:D
2018. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk. Senkinek szavát se hiszem. Senkinek. Írhat mutathat linkelhet akárki akármit. Senkinek semmit.

Lehet akármit bizonygatni. Senkinek semmit.

2018. máj. 30. 20:26
 73/107 anonim ***** válasza:
91%
ne is hidd te vagy nem csak a leggazdagabb hanema legokosabb ember is a világon, elmondod, hogy hogy él egy ilyen gazdag ember?
2018. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem gondoltam rá. és te gondoltál rá hogy benzinnel leöntsd és élve felgyújtsd magad? Hm?



Aha, minden alkalommal mikor egy kamukerdesed olvasom. De rájöttem, hogy a te hülyeséged miatt nem magam kéne büntetni :)

2018. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te egy ritka nagy barom állat vagy :D


Én élőben is szívesen megmutatom a fizetési papíromat, de gondolom azt se hinnéd el. Akkor mit hinnél el? Ha felveszek neked az atmből mondjuk 350 ezret és a kezedbe adom az elhinnéd már vagy az is kamu? Nekem biztos hamis pénzt adna az atm :D


Meg is érdemled a nyomorodat te szerencsétlen :D

2018. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
100%

" Senkinek szavát se hiszem. Senkinek. Írhat mutathat linkelhet akárki akármit. Senkinek semmit."


AKKOR MINEK ÍRTAD KI A KÉRDÉST?


Ja, nem számítottál arra, hogy itt lehet olyan válaszok is jönnek amit nem akarsz hallani?


Ciki.

2018. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
100%

Jolvan, akkor bújjál el, kit izgatsz :D

Mi attól még jól érezzük magunkat, elutazok holnap külföldre nyaralni, felveszem az új 30 ezres karórám amire annyira vágytam hónapok óta, meg zabálom most is a rendelt kaját és jól érzem magam, attól is, hogy nem hiszel senkinek meg hogy rettegsz :D


Kellemes rettegést, üdv :D

2018. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim válasza:
91%

Lesz*rom, hogy elhiszed-e :D

Én még attól boldog vagyok a fizetésemmel, és te vagy szar helyzetben. Szóval duzzogj, én meg élem a jó kis világomat.


Na puszi

2018. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 A kérdező kommentje:

"30 ezres karórám "


Olyan nekem is van. Pont nem 30, csak 26 de majdnem. És ez mit jelent? Jelent valamit? Semmit.


[link]

2018. máj. 31. 20:02
 80/107 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti amit már mondtam, hogy te vagy a világ leggazdagabb embere
2018. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!