Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A diplomások fizetése átlag...

A diplomások fizetése átlag btto 420E, de a mindössze 8 ált isk-et végzetteké is megvan 140 nettó (nettó! ) -ezek normálisak hogy ilyet leírnak? És ez egy szakportál! Linkkel

Figyelt kérdés

Itt a legújabb minősíthetetlen agymenés egy szakportálról


[link]


Az alacsony végzettségűek bére nőtt a legjobban


Az online bérfelmérés szerint az általános iskolai végzettséggel rendelkező munkavállalók havi bruttó átlagfizetése még 146 ezer forint volt 13-ban, 2018-ban pedig már bruttó 227 ezer forintot vihetnek haza. Öt év alatt ez 55%-os növekedés, ami a legmagasabb az összes végzettséget figyelembe véve.

Az érettségivel és OKJ végzettségel rendelkező dolgozók bére 45%-kal több: az előbbi csoport keresete a 2013-as 185 ezerről 270 ezerre, az utóbbiaké pedig bruttó 190 ezerről 280 ezerre nőtt.


A DIPLOMÁSOK KERESIK A LEGTÖBBET: főiskolai diplomával jelenleg átlag 421 500 Ft-ot lehet keresni, míg egyetemi végzettséggel 448 500 Ft-ot.



EZEK HOL ÉLNEK HOGY ILYET LE MERNEK ÍRNI????


Nyolc általánossal btto 230.000? Hol?


Ismerősi körben nincs 1 db nyolc általánost (csak azt) végzett se, de diplomás egy rahedli.

Senki nem kapja meg a btto 230-at.

Senki. Diplomával és nem nyolc általánossal.


Ezek a kamu barom számok honnan származnak???


Én két diplomával tizenéve a pályán örülök hogy a nettő 130-at megkapom. És rettegek ha elküldenek akkor mi lesz. Rettegek!!


2018. máj. 29. 14:11
 61/107 anonim ***** válasza:
91%

36.

Na ilyet én is tudok:


Én: vámügyintéző - nettó 210 + 30 cafeteria

Férjem: raktárvezető 8 fős raktár: nettó 300+ vezetői cafeteria csomag

Nővérem: senior buyer az egyik legnagyobb multinál Magyarországon : nettó 300

Férje: IT terület vidéken : nettó 350 kb plusz zsebbe

Bátyám: autóértékesítő nettó 200+ eladás utáni jutalék ( ha ügyes a csillagos ég)

Felesége: fuvarszervező - nettó 180ezer

Ferjem testvere- kozmetikus vállalkozó, meg se merem saccolni mennyit keres

Legjobb barátnőm: jegyző Budapesten- 400 körül kap

Másik barátnőm még vidékről gyerekkori: italboltokat (értsd:kocsma) üzemeltet, igaz alkalmazottakra elmegy sok, de így is jól él



Plusz a felsoroltaknál cafeteria, bónusz évi 1* 2* pluszban..


A munkahelyemen ne is mondjam, hogy kb nálam majdnem mindenki jobban keres, IT-sok, vezetők, marketing csapat stb....


És nem elit körökben mozgok, hol van ez még attól..


Rosszabbul kereső ismerőseim:


Édesanyám - bolti eladó nettó 130 vasárnappal


Közeli barátom - gyári operátor japán multinál - nettó 160



Most más eszembe se jut, de biztos van.

Ennyi jutott eszembe aki rosszabbul keres.


Na..


Tegyük hozzá azért nálunk mindenki főiskolát végzett a családban és legalább az angol-német megy.

2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
100%

40es


Na, akkor én is a legutolsót :D


[link]


Logisztikai ügyintéző, Bp.


De persze, igen , tudom , kamu, mindenki csak 80 ezret keres :)

2018. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
91%

Amit nem is merünk, vagy amiről nem tudunk attól az még létezhet. Csak kamu meg Photoshop. Például a 860ezres nettó.


Van olyan munkakör például amit úgy hívnak SAP tanácsadó.


Lásd:

[link]

[link]

2018. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 A kérdező kommentje:

Ilyen szarokat én is össze tudok ollózni!


Tessék.

A 678 milliós bankszámlám.


[link]


Na.

Gyártsak fizetési papírt is? Az is megy 2 perc alatt....


Na? Kamuzzunk még? Mutogassunk még szar screenshotokat amit 1 perc összehazudni?

2018. máj. 30. 20:08
 65/107 A kérdező kommentje:

Na? mennyit keresek akkor? 900 ezret/hó? Ugye annyit? Hát ott az sms a nagy tanúság!! és akkor már az igaz úgy is van ugye?

Másképp nem is lehet.

2018. máj. 30. 20:10
 66/107 anonim ***** válasza:
84%
Mondom te vagy a világ leggazdagabb embere te keresel a legtöbbet a világon, ne higgy annak aki mást mond
2018. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 A kérdező kommentje:

Na ne azért ne legyünk már állatok.

Itt midndeki sms t meg fiz papírt mutogat hogy lám mennyit keres.... és higgyük is el mert lám ott a képernyőfotó. És akkor az már úgy is van ugye?

Na tessék. Itt a fotó. Akkor az úgy is van uyge?

2018. máj. 30. 20:20
 68/107 anonim ***** válasza:
82%
Mondtam már te vagy a világ leges leggazdagabb embere, örülja sikered, 130 nettó a csúscs soha senki nem keresett még ennyit a világon, mindenki hazudik, csak te mondasz egyedül igazat
2018. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te olyan szinten vagy szánalmas és nevetséges egyszerre, hogy arra nincsenek szavak. Gondoltál már arra, hogy fellépsz a cirkuszban?
2018. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 A kérdező kommentje:

"k. Gondoltál már arra, hogy fellépsz a cirkuszban?"


nem, nem gondoltam rá. és te gondoltál rá hogy benzinnel leöntsd és élve felgyújtsd magad? Hm?

2018. máj. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!