Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Mátyás király újra egyesíti...

Ha Mátyás király újra egyesíti a fekete sereget legyőznénk Oroszországod meg Amerikát?

Figyelt kérdés

Igaz a fekete sereg erős volt mert tanultam róla ma történelem órán.

Ha egyesülne nyerhetne? Nem olyan erőseg az oroszok meg sztem ha Viktor dumálna Putinnal simán nyernénk . Amerika meg nem nagy sansz 2-3 atombomba s vége



2018. máj. 16. 22:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9# A bismarkal elvitetem
2018. máj. 17. 13:24
 12/20 A kérdező kommentje:
11 vagyok csak a történelem tanitoneni megemlitette hogy volt fekete sereg
2018. máj. 17. 13:24
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokan vannak az oroszok de a magyaroknak nagy az ereje és amugyis oroszorszagnak semmi esélye nem lenne a visegrádi négyek ellen sztem
2018. máj. 17. 13:25
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja és Putin elroncsa az orszagot sztem Sztálin kene a vezere legyen csak őt levaltottak mert gonosz volt
2018. máj. 17. 13:29
 15/20 anonim ***** válasza:
Látom, nagyon kutyulod a dolgokat.
2018. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Oké, elárultad magad.

"11 vagyok csak a történelem tanitoneni megemlitette hogy volt fekete sereg"

"Ja és Putin elroncsa az orszagot sztem Sztálin kene a vezere legyen csak őt levaltottak mert gonosz volt"


Egy tizenegy éves már nem hívja a tanárt tanító néninek. A hülye sem írja az elrontját, elroncsának.

Azt még elnézem, hogy vannak ismereteid Sztálinról tizenegy évesen, de úgy, hogy csak most vettétek a fekete sereget, honnan a jó francból tudnál Bismarckról!?

Először majdnem szemet hunytam ezek felett, de a visegrádi négyes cuccod felerősítette gyanakvásom. Persze, persze aktuálpolitikai téma, de az átlag 11 éves agyában nem realizálódik, hogy mi a rák az. Szóval elrontottad, te csak a visegrádi hármasról tudhattál volna, Szlovákia csak a huszadik század találmánya.



Basszus kicsit túl jóhiszemű és segítőkész vagyok, megint elfelejtettem, hogy ez a politika kategória.

2018. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Akkor most tisztázzuk: a kérdező egy tejfölösszájú, akinek úgy an bloc lövése nincs a történelemről, vagy csak trollkodik?

2018. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egy videoban lattam valami hugarian mapper nagyon teccet de nemtom mi bajod azzal h h hívom a tanarom ugy hivom ahogy akarom
2018. máj. 17. 15:34
 19/20 A kérdező kommentje:
[link] es utana rakerestem a neten es szerintem eros
2018. máj. 17. 15:35
 20/20 A kérdező kommentje:

A bismarkot itt lattam [link]

Mielott kiirtam volna ezt a kerdest sokat gondolkodtam ne hid azt nem

2018. máj. 17. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!