Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orban a valasztas utan azt...

Orban a valasztas utan azt mondta hogy elegtetelt vesz. Ezt hogy erti?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A választás előtt mondta. Március 15.-én.
2018. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Agyonveret mindenkit aki más párt tagja.
2018. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így érti:

[link]



Ha nem a fideszre szavazol ne csodálkozz ha egyik éjjel érted jön egy fekete csajka és agyonvernek.

2018. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem. A választás előtt mondta. Március 15.-én."


Okoska! és március 15 nem a választás előtt volt? :)))

2018. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi és politikai lényegében már megtörtént, most jön a jogi rész, pl el kell számolni a választási pénzekkel, illetve fel kell göngyölni pl a Czeglédy ügy szálait.
2018. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma 20:43 mit okoskázol, bakker? A kérdést olvasd el! "Orbán a választás után azt mondta". Ezt javítottam ki. Ne rajtam verd le a frusztráltságodat.
2018. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már tervben van a "migráció ellenes" törvénycsomag ami lehetővé teszi, hogy civileket figyeljen meg a titkosszolgálat. Lényegében az amcsi terror ellenes törvények gagyibb változata.
2018. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus példája a ferdítésnek. Te ezt olvastad vagy hallottad valahol, lehagyták a többi részét.

Már akkor hozzá volt téve, hogy a választások miatt nincs idő foglalkozni az aljas rágalmakkal, inkább másra kell koncentrálni.

Viszont utána majd igyekeznek elégtételt venni a hazug rágalmak miatt, természetesen csak a jog keretein belül. Ez így kerek.

2018. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!