Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a "gyerek" még nincs 18...

Ez a "gyerek" még nincs 18 éves sem, "hormonálisan ingadoztó", miért kell futtatni, Ő kell az ellenzéknek, idejutottunk, már senki nincs helyette?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 10. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez a "gyerek" még nincs 18 éves sem, és már többet tett a hazájáért mint a sok senkiházi politikus.
2018. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szimpatikusabbak az apu-anyu pénzében fürdő, ájfont nyomkodó, önimádattal eltelt korabeliek?


Kérdem én, a másik oldalon mi van, ami neked annyival imponálóbb?

2018. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ellenzéki újságírók elől menekülő Fidelitaszosok a Nemzet jövője
2018. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Biztosan nagyon okos lehet a gyerek, ha tanulás, iskola helyett állandóan hőbörögni jár
2018. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

ma 12:59


Miből vontad le azt a következtetést, hogy nem jár iskolába?

2018. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom a srácot: megindult az el(le?)számoltatás, ahogy Viktátor ígérte március 15-én! Szép beszéd volt az, méltó nemzeti ünnepünkhöz!

Lehet, hogy egyszer csak ezeket a témákat is betiltják? Vagy a nem lojális hozzászólóknál IP-cím alapján jelentkezik a (gondolat)rendőrség?

2018. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon tisztelem ezt a srácot és hálás vagyok neki mindazért amit a hazájáért tett. Kevés ilyen kaliberű tiszta ember van sajnos az országban.
2018. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!