Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál ha a FIdesz...

Hogyan reagálnál ha a FIdesz kiléptetné az országot az EUból?

Figyelt kérdés
Legyintenél vagy cipőt húznál és irány az utca?
2018. ápr. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem fogunk kilepni. Putyinnak szart se er az orszagunk, ha nem az EU tagja.
2018. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, ha választást nyernek akkor is érdemes cipőt húzni és eltakarodni külföldre. Hacsak nem lesz valami óriási nagy mozgalom aminek a segítségével erővel le lehet váltani ezt a rabló maffia bandát.
2018. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Örülnék neki, mert az EU egy életképtelen bürokratikus szörnyeteg. Rengeteg európai ország van az EU-n kívül is, többek közt Svájc, Norvégia stb.. Az EU kilépésével nem lépnénk ki a Schengeni Övezetből, se az Európai Gazdasági Térségből, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a kilépéssel hadat üzenünk az EU-nak. Egyszerűen nem értünk egyet a politikai törekvéssel és kész. Magyarország sokkal életképesebb nélküle. Mondjuk mivel a narancsmaffia az EU-s pénzek elsikkasztására specializálódott, ezért ezt nem tudom teljes bizonyossággal kijelenteni, de határozottan elképzelhető Magyarország jövője hosszútávon. Jobban is, mint az EU-n belül.
2018. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, miért lépünk ki. Ha ez az ára az iszlamizáció megakadályozásának, akkor lépjünk is ki. Brüsszel legyen csak vele tisztában, hogy nem feszítheti a végsőkig a húrt. A franc akar egy Soros mozgatta Európai Kalifátusban élni. Én sokat éltem egy EU-n kívüli Magyarországon is, nem volt az olyan rossz.
2018. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen ragaszkodom az EU-hoz, egy ilyen esetben én nyugodt szívvel beletörődnék, hogy innentől nem vagyok az EU polgára. Mivel a svájci rokonaimhoz költöznék ki és a Genfi-tó partján lógatnám a lábam Vevey-ben.
2018. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

istenem

mennyi hülye van:-D


két utolsó ti el is hiszitek amit írtatok, vagy csak megfizetnek?

2018. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 3 as és 4 es re gondoltam


bocs:)

2018. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shai-Hulud ***** válasza:

"Ha ez az ára az iszlamizáció megakadályozásának, "


Jaj, ez annyira unalmas már. Ki az a hülye, aki ennek még bedől?

Magyarország 150 évig volt török uralom alatt, aztán nézd már meg, hogy mennyire "iszlamizálódtunk"?

Ezek olyan felesleges szövegek, semmi másra nem jók, mint rettegés- és gyűlöletkeltésre.


Nem lenne sokkal egyszerűbb, ha csak annyit mondanál, hogy te a Fideszt támogatod?

2018. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!