Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kiderülhet még az igazság -...

Kiderülhet még az igazság - ennyi év után -, a Tánczos ügyben?

Figyelt kérdés

A körmendi gyerekgyilkosság vádjával ártatlanul elítélt, és januárban szabaduló Tánczos Gáborról van szó.

Mostanában elég sokat lehet olvasni róla a neten, könyv is megjelent, tv-ben szerepel, stb...

Sztem lesz még folytatása az ügynek.


[link]


2007. nov. 29. 00:41
 1/9 anonim válasza:
83%
Nagyon remelem, hogy kiderul az igazsag... Akar ennyi ev utan is
2007. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Valóban voltak furcsaságok az eljárásban, de ő is össze-vissza beszélt, szóval én azért nem állítanám olyan biztosan, hogy ártatlan, igaz, azt sem, hogy bűnös. Ezt, sajnos, tényleg csak ő tudja.


Ami viszont biztos: a zsidó vérvád lejárt és gusztustalan téma. Már annak idején is bebizonyították, amikor a zsidóknak semmi beleszólásuk nem volt az ország életébe. Talán érdemes kinyitni az Ószövetséget, amellett, hogy tanulságos, fekete-fehéren kiderül belőle, hogy a zsidóknak TILOS BÁRMIFÉLE VÉR ELFOGYASZTÁSA!!!! A véres hurka is, nemhogy az emberi.


Sajnos a butaság határtalan...

2008. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Azt látom. Te vagy rá a példa. Szó sem volt vér fogyasztásáról, azt állítólag rituális céllal használják fel, jelen esetben -ha végigolvastad a cikket, egy épület "felszenteléséhez". Márpedig egy átvágott torkú kislány mellett jópár liter vérnek kellett volna lennie, itt azonban nem volt vér, ráadásul a bizonyítékokat a családtagok kidobálták, gondolom rendőri engedélyel, mivel a nyomozók szartak rá, -és mellesleg zsidók voltak.

Én nem állítanék semmit, hogy így történt, csak az a biztos, hogy nem ez a szerencsétlen csávó volt a gyilkos.

Remélem felelősségre vonják még az igazi tettest és a rendőröket, bírákat is. Ilyen hibákat nem lehet büntetlenül elkövetni más kárára.

2008. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A döbbenetes az, hogy az igazi gyilkos még kint van. Kiderülhet az ártatlansága, ha véletlenül előkerül az igazi gyilkos.A rendőrséget ismerve erre nem sok esély van.
2008. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
64%
Addig nem mondhatod, hogy "ártatlanul elitélt", amég nem találnak bizonyítékot arra, hogy más tette. És ne feledjük, olyanokat mondott eleinte, amit csak a gyilkos tudhatott. És ezt már hiába vonja vissza.
2008. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyilkos, a rendőrök is tudták, és mint köztudott a vallomásokat a rendőrök írják. A gyanusított meg csak aláírja. És megvannak a módszereik, hogy rábírják az "önkéntes" aláírásra. Az előző hozzászóló túl naív volt, nem ismeri a rendőrség módszereit.
2008. márc. 5. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
az M1-en a híradóban mondták hogy előkerült valami régi videókazi és hogy "leleplező" és új bizonyíték és egykori nem kihallgatott tanúk is előkerültek, állítólag pár napon belül bemutatják a dolgokat... kíváncsian várjuk
2008. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

"Már annak idején is bebizonyították, amikor a zsidóknak semmi beleszólásuk nem volt az ország életébe."


HAHAHA! Persze, bebizonyították, miután Tiszának tartozása volt valami nagykutya zsidó felé, és elsimította az ügyet. :)

2008. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mész haza az iskolából, vagy a munkahelyedről. 2 óra múlva megjelennek nálad a rendőrök, és közlik veled, hogy néhány órával ezelőtt brutális gyilkosság történt, és mondd el, mit láttál. Néhány nappal később letartóztatnak téged mondván, hogy akkor csak Te voltál a gyilkosság közelében. Te persze kiállsz az igazad mellett, mert nem te voltál. Aztán bevisznek téged egy elkülönített helyiségbe, és ott folytogatni kezdenek. Két lehetőséged van: megígéred, hogy beismerő vallomást teszel, vagy megfolytanak, és akkor "felakasztottad magad a celládban".

Nekem volt dolgom a rendőrséggel, és szerencsésnek tartom magam, hogy olyan ügyben, aminek tényleg én voltam az elkövetője. Azóta nagyon félek, mert bár csak egy 25 éves Lányt zaklattam, a "profilomban" szerepel a "veszélyes pedofil hajlamú" kifejezés, csak remélni tudom, hogy nem kennek rám valamit, amire nincs bizonyíték, hogy nem én voltam.

2010. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!