Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A muszlim menekültek miért...

A muszlim menekültek miért nem a muszlim országokba mennek?

Figyelt kérdés
Ha annyira csodás a vallásuk, és a kultúrájuk, akkor miért akarnak Európába jönni?
2018. ápr. 1. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl Szaud-arábiába, ahol jobban élnének mint Londonban vagy akár itt is, nem fogadják be őket, mert ismerik őket. Mi pedig nem
2018. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Kibaxnák onnan őket mint a szart.Mert pontosan ismerik őket . És a menekültek is ismerik ezeket az országokat és tudják ,hogy ott nincs lébecolás meg balhézás követelőzés mert pillanat alatt elnyiszálják a nyakicájukat .


A liberálisok által elölt immunrendszerű európa csak olyan hülye hogy még csalogatja is őket.

2018. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vagyok se rasszista, se fidesz barát, sőt, én vagyok az egyik legnagyobb fidesz ellenes, mielőtt valaki rágalmazna.


Egyszerűen csak ha én rocker vagyok, akkor rock kocsmába megyek, nem pedig discoba, mint ahogyan a fagyit sem esszük ketchuppal. Egyik sem jobb a másiknál, de különbözőek, éppen ezért inkompatibilisek.

2018. ápr. 1. 12:52
 4/13 A kérdező kommentje:

2.: Egyébként ezek a "hülye" liberálisok teremtettek Európában jólétet, amiben meresztheted a seggedet.


Nem kellene félremagyarázni a liberalizmust. Ez egyáltalán nem arról szól, hogy hagyjuk magunkat kihasználni, vagy olyan dolgokat teszünk, amik előnytelenek számunkra. Ez a szabadságról szól, az ellenőrzésről (éppen ezért nem tetszik a fidesznek, mert tudják, hogy lenne mit ellenőrizni rajtuk), nem pedig egy Soros által kitalál kártékony eszme.

2018. ápr. 1. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem így van a liberálisok semmit nem teremtettek csak beleültek a készbe amit elöttük keményen véres háborukkal kiharcoltak mások, és most azon munkálkodnak hogy lezüllesszenek mindent.


Nem a szabadságról szól,hanem a szabadosságról és az esztelen züllesztésről,minden deviancia örület és másság előtérbe helyezéséről és a többségi akarat elnyomásáról.

2018. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legtöbben muszlim országokban vannak, ha hiszed, ha nem. Szíriából kb. 5 millió ember menekült el a háború kezdete óta (plusz másfélszer ennyien országon belül voltak kénytelenek máshova költözni). Ebből az 5 millió emberből legalább 4 millió jelenleg is a szomszédos országokban várakozik, hogy hazatérhessen. A legtöbben Törökországban, illetve Jordániában. Amik muszlim országok természetesen. De hasonló arányok és statisztikák lennének elmondhatók az Irakból, vagy akár a tálibok elől Afganisztánból elmenekültek esetében is, csak mondjuk az afgán menekültek túlnyomó többsége Iránig jut el csupán, és ott él. Ami szintén muszlim ország természetesen.
2018. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.: Majdnem az összes jóléti államban liberális demokrácia van, tehát valamit jól csinálnak. Érdemes lenne lemásolni tőlük sok dolgot.


Azért befogadóbarátok, mert nincs ismeretük a párhuzamos társadalmakról. Ez veszélyes, nem pedig a multikulti.

Mi könnyen vagyunk, mert vannak ómigránsaink, akik 500 év alatt nem tudtak beilleszkedni, és a következő 500 évben sem fognak tudi. Ismerjük őket. Amikor 8-adikos voltam, 5-ödik osztálytól lefelé egy fehér sem volt. Ennek ellenére nem gyűlölködöm esztelenül. Te se tedd, csak magadnak ártasz vele!


Züllesztés? Inkább olyan helyen éljek, ahol van mit zülleszteni, mint ahol nincsen.

A kommunizmusban, nacionalizmusban nem volt semmiféle züllesztés. Ott mit züllesztettek volna?? Egyik szomszéd a másik jelentette fel, ez sokszor családon belül is megtörtént.


Háborúval mit lehet kiharcolni?? Legtöbbször felesleges. Vagy szerinted ha nincs a két világháború, akkor kevésbé lennénk fejlettek?

2018. ápr. 1. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vitatkozom liberálisokkal mert a legkárosabb legelnyomóbb eszme ami létezik. Egyszerűen nincs kedvem pontonként cáfolni az állításaidat. Csak azon röhögtem fel hogy nincs infójuk a párhuzamos társadalmakról. Tehát egy tudatlan csecsemő szintjén vannak aki csak ordít de körbe nézni nem tud és józan esze sincs. Na én befejeztem, minden libsi szomszédjába egy migráns családot kívánok sok szeretettel.
2018. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8.: Én tiszteletben tartom mások véleményét, és téged sem minősítettelek!

De legalább nem vagy erőszakos hittérítő, mint sok más társad, ez is valami :)

2018. ápr. 1. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert unják már a kecskét és azt mondják nekik, hogy az összes európai nő riherongy, akik alig várják, hogy valaki magukévá tegye őket.
2018. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!