Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Fidesz muszlim Európát akar?

A Fidesz muszlim Európát akar?

Figyelt kérdés

[link]


Miért van az, hogy amíg itthon ezerrel megy a szövegelés, addig az EP-ben megszavaznak szinte bármit, amit eléljük tesznek?


2018. márc. 22. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
És ha azt akarnak akkor mi a gond azzal? Vallásszabadság van és a Muszlim hit egy csodás vallás.
2018. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Báró von Tarkin, sikerült már Channon-t meghódítani?

Én is ezen dolgozom. Remélem én fogom learatni a babérokat és nem te.


Üdv. A Fenséges Mysterio

2018. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

óó a régi szép idők. xDD


igen többször is. ha a provinciára igény tartasz szembe kell nézned élőhalott légiómmal.

2018. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
na vajon miért? mert Orbán csak otthon tartja magát nagyszájúnak, Európában egy lenézett senki. Egy nulla. Örüljön, hogy ott lehet, bár ott is csak a létszámot növeli...
2018. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Semmi köze az uniós pénzek szétosztászához. Mert lehet eszetlenül is mindent leszavazni, amiben a migráns szó szerepel, de pont nem ez volt a helyzet. Ha már itt vannak, akkor legyenek integrálva, ezt mondja a józan ész. Másrészt ez a pénz nem a miénk, hanem a befizető államoké. Közünk nem sok van hozzá.
2018. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Fidesz egy álkeresztény, demagóg, populista, korrupt és diktatórikus párt. A cikket nem olvastam el, több figyelmet nem érdemel ez a párt.
2018. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!