Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Téged hívott telefonon az ügynök?

Téged hívott telefonon az ügynök?

Figyelt kérdés

Megkérdezte ráérek-e 15 percre.


Kérdéseket tett fel. Mennyi időm marad házimunkára. Milyen kulturális eseményekre járok. Szoktam-e meditálni, imádkozni. Milyen gyakran. Hiszek-e az ezotériában, Jézusban.

Mennyit olvasok havonta. Mennyi könyv van a számítógépen. Jó-e amit a kormány csinál. Olyan 30 kérdés volt, olyan is ahol 1-10 ig értékelni kell. Pl. Mennyire él jólétben.


Szívattak?



2017. dec. 5. 20:35
 1/6 MateVeres válasza:
Nem engem is hívtak
2017. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszodat.
2017. dec. 5. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hívott senki, de ilyen kérdésekre alapból nem is válaszolnák.
2017. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A végén megkérdezte: hívhatjuk máskor is?

Természetesen.


Tegnap tettem a telefonszámot feketelistára. Legközelebb szó nélkül kinyomom, és feketelista.

2017. dec. 6. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak mar hasonló "ügynökök". Én, ha ráérek, válaszolgatok, persze nem minden kérdésre.
2017. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, legutóbb, politikai témában érdeklődtek. Hát, akkor azt hiszem, sikerült "csomót kötnöm az agyukra". Ha a válaszaimból bármire is következtetni tudnak a politikai "hovatartozásomat" illetően, akkor nagyon tudnak.
2017. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!