Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha erőszakkal betelpítik ide...

Ha erőszakkal betelpítik ide a migránsokat vajon hajlandóak lesznek idejönni, és utána itt maradni, vagy mennek vissza/tovább nyugatra?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 07:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%

Drága Fideszes Bértrollnok Barátom!

1. Hol lehet jelentkezni Fideszes Bértrollnoknak? Anyagilag jól jönne az a plusz pénz nekem is, mint amit kaptok.

2. El lett mondva számtalanszor a státuszát kell elbírálni, megfelel-e a kérvénynek vagy nem és csak a Fidesz médiában van szó betelepítésről. Meg persze a ti Fideszes Bértrollnok kérdéseitekben.

3. Tényleg szívesen jelentkeznék én is bértrollnoknak, mert tényleg jól jönne nekem is az a plusz pénz.

2017. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Alain Delon ***** válasza:
78%
Ők nem ide akarnak jönni, az biztos. Itt legfeljebb csak átmennének.
2017. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok béltroll, ismerem a mi Viktorunk hibáit is. A felsőoktási törvényért én is be vagyok rágva rá, és a stadionokért is. De, amit a híres NYUGATON tesznek az arab barátaink, abból én NEM KÉREK. Amúgy köszönöm a válaszod.
2017. dec. 1. 08:23
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
Sorold már fel, hogy akkor miket tudsz, miket tesznek Nyugaton a menekültek, amikből nem kérsz. Szószerint kérem az összesről, hogy mit csinálnak a nap 24 órájában, amikből te nem kérsz.
2017. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
Nyugaton sem tesznek semmi olyasmit, amiből "nem kérsz". Ne a Fidesz uszítására hallgass.
2017. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
#4, #5 terrortámadások? Tömeges erőszakok nők és gyerekek ellen? No go zónák? Mond ez vmit?
2017. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
41%
7: Mond azt valamit, hogy Magyarországon évtizedek óta jelen vannak ezek és egyedül a terrortámadások hiányoznak a listákról, azt is azért, mert időben sikerült lecsapniuk a rendőrségnek és megakadályozva a mészárlásokat? Mindezt nem a menekültek miatt.
2017. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
58%
8, olyan kölni erőszakok vannak itt is? Nem is tudtam... Sőt, olyan hír sincsen, hogy mondjuk "a magyar rendőrségnek sikerült megakadályoznia egy jihadista merényletet Nyíregyházán.", pedig ez lenne aztán a hír.
2017. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
52%

#1

Kedves Egyszerű Hazudozó "Honfitársam"!


Ez a "2. El lett mondva számtalanszor a státuszát kell elbírálni, megfelel-e a kérvénynek vagy nem és csak a Fidesz médiában van szó betelepítésről" nagyon nagyon ócska és lejárt lemez.


Hisz nyilván te is tudod, hogy ha pozitív elbírálásban részesül(és megkapja a menekült státuszt), akkor az elbíráló országnak KÖTELESSÉGE BEFOGADNI a menekültet a nemzetközi egyezmények értelmében.


A nyugati példák meg azt mutatják, hogy ha elutasításra kerül, akkor sem tudod kitoloncolni, ugyanis nekik jogaik vannak, nem szabad zárt táborban tartani őket és egyszerűen felszívódnak, aztán valamelyik butapesti aluljáróban erőszakolgatják ártatlan pofával bedrogozva a nőket... Van már éppen elég söpredék az országban, nem kell több...


Szóval ne ködösíts/hazudozz kérlek, nézz utána mi történik az "elbírálás" UTÁN, mielőtt azt terjeszted, hogy valójában nem befogadásról van szó, ugyanis ha pozitív az elbírálás, akkor lényegében ez egyenlő a befogadással.


Persze nyilván a következmények a hozzád hasonló "embereket" sohasem érdekelték, majd más megissza a levét helyettetek, ahogy ez lenni szokott... Hánynom kell az ilyen "emberektől". Üdv: egy nem fideszes.

2017. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
26%

#8:

No-go zónák évtizedek óta jelen vannak Magyarországon??

Érdekes, mondjál már légy szíves 1-2-őt!

2017. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!