Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák miért alkalmaznak...

A feministák miért alkalmaznak ilyen undorító kettős mércét a puncs.hu ügyben?

Figyelt kérdés

Feminista írók és művészek be akarják tiltatni az oldalt.

Már több párt is csatlakozott hozzájuk (Együtt, Párbeszéd)

Az ok szerintük, hogy az oldal fiatalabb lányokat hoz össze gazdag, idősebb férfiakkal. Et szerintük prostitúció.

Csakhogy ugyanígy fiatal fiúkat idősebb, pénzes nőkkel is összehoz az oldal. Ezt persze meg sem említik akik betiltatnák az oldalt.

Miért csak a fiatal lányokért állnak ki, a fiatal fiúkért pedig miért nem?


2017. okt. 30. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem kettős mérce, ez csak a probléma hiányos megfogalmazása a feministák és a média részéról. Természetesen nem gondolják, hogy rendben lenne az, hogy gazdag nők fiúknak fizetnek. Ugyanúgy probléma az is, csak kevésbé hangoztatják, mert hát lássuk be túlnyomórészt férfiak gondolják, hogy majd pénzért megkapnak valakit.
2017. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem értem, mi a gond ezzel az oldallal, mindenki szabad akaratából használja, szóval ez itt most hisztéria. Egyáltalán nem hasonlítható össze a stricik tevékenységével.
2017. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ahol olvastam erről a dologról, ott kiálltak a fiúk mellett is. De én nem feministákat is hallottam felszólalni az ügyben, ez nem a prostitúció része miatt bajos főként.
2017. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
A szabadság bajnokai megint be akarnak tiltani valamit? Milyen meglepő..
2017. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A fiúk mellett is kiálltak, nem kell majrézni. Persze a jelenség nyilván döntően a fiatal nőket érinti. Egyébként én sem tiltanám, akinek ez is jó hadd csinálja. Ha van hozzá gusztusa, gyomra és ennyibe nézi magát, hajrá.
2017. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor azért a fiatal lány - gazdag idősebb pasi kapcsolatot támadják, mivel ez az oldal elsődleges lényege.

,,SUGAR BABYK A PUNCSON

Vonzó fiatalok, akik szeretnék megismerni Sugar Daddyjüket!"

Lényegében nyíltan Sugar Daddy kereső az egész csak.

2017. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!