Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Pozsonyi Ádám...

Mit gondoltok Pozsonyi Ádám nézeteiről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sExuqMJBHYU


http://www.youtube.com/watch?v=e0QwiqmmTMc&feature=related


Szerintem elég jó kis görbe tükröt állít mindkettő :D


2010. máj. 28. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
jó publicista, ezt mutatja hogy mindig felháborodnak a libsik.
2010. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
ez egy tehetségtelen marha.
2010. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Pozsonyi egy bunkó szerintem, legalábbis magánemberként. Az írásai közt akad jó néha..
2010. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Abszolúte nem bunkó magánemberként, bár tényleg nem egy finom entellektüell, vannak durva megmozdulásai, amik szerintem inkább szórakoztatók. Hátránya, hogy kissé modoros (de ezt megpróbálja önironikusan átértelmezni).
2010. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nagy arc a tag, van benne igazság amit mond, de szerintem a középkorig nem kéne visszacivilizálódni.
2010. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

A Bombahír nevű gagyi portálon a minap ezt válaszolta Novák Előd három évvel ezelőtti (eddig megválaszolatlan) kérdésére:


"3. Mi a véleménye a felvonuló homokosok tojással való megdobálásáról?


– A szándék, a megközelítés mindenképpen helyes, de e gesztusban kissé Isten ajándékainak pocsékolását látom. Én, kérem, lövetnék."


Ez nem "nagy arc"-ság, hanem arcátlanság és büntetőjogi kategória. (Internetnáciknak mondom: heteroszexuális, keresztény, nemzeti érzelmű ember vagyok.)

2010. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Magánemberként attól függ milyen mélységekig ismered, én nem bunkónak, inkább betegnek mondanám, és nem a politikai nézeteivel kapcsolatban. Annak jó része amúgy is színjáték.
2012. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én bírnám, csak sajnos valóban nem elég tehetséges sem írásban, sem rajzban, és ez zavaró. a publicista és képzőművész vagy mik vannak fent róla wikipedián, azért elég nagy szavak, ő csak egy közepesen jópofa, vicces troll :P Vannak jó meglátásai, de egészen egyszerűen intellektuálisan nem éri el azt a szintet (veleszületett dologról lehet szó, az ilyesmit nem lehet fejleszteni), hogy jól csinálja, amit csinál. Valószínűleg ezért is érzi jól magát abban a közegben, ahol tevékenykedik, mert ott a kiemelkedő értelem nem elvárás, sőt, inkább hátrány is, csak ideológiailag kell tudni megfelelő keretek közt mozogni, az pedig nem egy nagy kihívás senkinek sem, így a féltehetség is sikerélményeket érhet el.
2016. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!