Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek, ha azzal vádolom meg az egyik osztrák tanárt, hogy rasszista?

Figyelt kérdés

ez a történet rólam szól :


Kint tanulok Ausztriában egy egyetemen, habár nagy nehézségek árán 1 hónap múlva fogok mester diplomát szerezni...A történet 2 évvel korábban kezdődött. Bekerültem egy osztrák tanárhoz, ez már mester szak. Első félévben nem volt semmi. 2. Félévben is csak az utolsó 2 hónapban. Azt vettem észre, hogy totálisan megváltozott. Szinte megölt a szemével, de komolyan. Én sejtettem, hogy vmi nem stimmel. Lekezelő volt. Gyakorlatilag nem is tanított. Holott a diplomára készültünk...egyszer csak közli velem óra közepén, hogy pótvizsgát kell tennem. Mondom mi van ? Diplomára készülünk ember ? megakar buktatni ? a saját tanárom ? és képzeljétek megbuktam. Én nem tudom hova tenni ezt. Szóval az lett végül, hogy nem pótvizsgáztam, hanem félévet ismételtem és tanárt váltottam. A mostani tanárom nem érti mi történhetett...A többi tanár se érti. De ahogy látom le is szarják, mivel osztrák a tanár bármit megcsinálhatott velem.


Többi tanár előtt a szemébe akarom mondani, hogy ro..dt rasszista stb...


Milyen következményekkel járhat ez ? Lehet bajom ebből ? lehet ebből rendőrségi ügy ? vagy feljelenthet ? és akkor mi lesz ?


2017. szept. 11. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban hol a rasszizmus?
2017. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak cigány, zsidó, vagy néger emberek ellen létezik rasszizmus. Ezek közül melyik vagy?
2017. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es


egyik vagyok a 3 közül.


Milyen következményei lehetnek annak, ha megvádolom ezzel ?

2017. szept. 11. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"egyik vagyok a 3 közül"


Oké, akkor nem segítek! De nem azért mert rasszista lennék, csak épp most nincs kedvem. Szép napot!

2017. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rendben
2017. szept. 11. 21:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rasszista, jelentsd fel.

De ha esetleg hülye vagy, és emiatt megbuksz, az még nem rasszizmus, akkor se, ha történetesen épp zsidócigánynéger vagy.

2017. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha feljelentem ? akkor mi lesz ?
2017. szept. 11. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Utánanéznek, jogos-e a vád. Mitől tartasz?
2017. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én semmitől mert nekem van igazam ,csak mivel osztrák egyetemi tanár így nem biztos, hogy én jönnék ki jól ebből az egészből.


és ha bebizonyosodna, hogy nekem van igazam, mi lenne akkor ?

2017. szept. 11. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyalás végén ezt is elmondják.
2017. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!