Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tudnank utlevelet csinalt...

Hogy tudnank utlevelet csinaltatni?

Figyelt kérdés
Angliaba elunk 4 eve es most 1 eve lejart a 16 eves lanyom utlevele. Na most nemtudjuk megcsinaltatni mert a volt parom is kene hozza de o rola nem hallottunk semmit mar hosszu evek ota. Csak elettarsak voltunk de lelepett mikor a lanyom 8 eves volt ugyhogy nemtudom hogy bizonyitani hogy nem el velunk sot elerni se tudom. Plusz a NI szamot se kuldik ki a lanyomnak mert nincs ervenyes utlevele es nem tudja magat igazolni. De igy meg semmit nemtud itt angliaba csinalni meg dolgozni se suli mellett. Kerlek adjatok tanacsot!!

2017. aug. 30. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1-es: igazi tirpák magyar vagy, nem hazudtolod meg magad. megis érdemled a mocsok sorod abban a ganajdomban.


Kérdező: nem tudom hogy van Angliában (én Németországban élek), de ott is biztos van magyar konzulátus, én első körben őket kérdezném meg. Ők jobban tudják, bár biztos van megoldás ilyen helyzetre is, elvégre 2 szülő nem mindig marad együtt a gyerek 18 éves koráig

2017. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám mint az 1es. Menjetek be a konzulátusba, ott biztos tudnak valami megoldást adni a helyzetetekre. Hál istennek lassan 18 és akkor nem kell apuka miatt szívni.
2017. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!