Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van a Jobbikkal? Elment az...

Mi van a Jobbikkal? Elment az eszük? Vagy csak reklámfogás?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 19. 21:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
20%
Én azt nem értem, hogy egy csomó ember képes úgy homokzsákot pakolni, hogy nem akarja, hogy az egész média ezt harsogja. Csak a gárdisták számára fontos, hogy tudja az egész világ.. Amikor nálunk (értsd 4 településnyire) volt árvíz, én is kimentem és pakoltam a zsákokat. És nem harsogtam a médiába, hogy húú én kimentem pedig nem is saját/rokon/barát házát kellett menteni.. Ennyi a véleményem.. lehetne szépen csendben is csinálni. Persze erre a jobbik képtelen...
2010. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
25%
nincs ezzel semmi baj...én pakoltam már homok zsákot 16 éves lányként .Arról nem számol be a híradó...és? A gárda magán köszönheti a nagy vonulások után a roma faluban ,hogy csak a rosszat írják róluk.
2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
59%

előző kettő!!!

Ti azért nem kifogásoljátok mert nem ti vagyok a Jobbik.

Ha jobbikosok lennétek akkor már harsognátok hogy IGEN mi kint voltunk.....

2010. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%
Most már az is baj ha segitenek az árvizzel elöntött területeken?
2010. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%

1. Nem az a baj, h. nem számol be róla a média, hanem az, h. a gárdával kapcsolatban teljes lejárató kampányt folytat. Tehát a jóról nem, csak a rosszról számol be. Én azt mondom, h. vagy mindenről, vagy semmiről, és a gárda is így van ezzel.


2. Arról gondolom nem tudsz, h. van olyan település, ahol a cigány polgármester kérte a gárdát, h. "meneteljenek", mert nagy a bűnözés a településen (, és a cigány polgármester állítása szerint jórészt a cigányok követnek el bűncselekményeket + a rendes cigányok is azt mondták, h. örültek a gárda jelenlétének, mert biztonságosabb volt). De erről sem számol be a média mert ugye a gárda csak félelmet kelt. Ez baj. Vagy mindenről számoljanak be, vagy semmiről, mert ha nem így van az lejáratás. Akkor hol is hibázott a gárda? Mi a hibája? Ártott már valakinek?


3. 16 évesen még egy kicsit fiatal vagy, h. ebben nyilatkozz.

2010. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
2%
hát ezt benézted mert anno voltam 16 most már jópár évvel idősebb.
2010. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%

Az ,,ellenállók'' közül az első vagyok.


1. Nem az a baj, h. nem számol be róla a média, hanem az, h. a gárdával kapcsolatban teljes lejárató kampányt folytat. Tehát a jóról nem, csak a rosszról számol be. Én azt mondom, h. vagy mindenről, vagy semmiről, és a gárda is így van ezzel.


A jó témakörbe persze, hogy beletartozik. De ha civilként nem mentek volna, akkor csak szenzációhajhászás... És nem nehéz róluk rossz dolgokat mondani..



2. Arról gondolom nem tudsz, h. van olyan település, ahol a cigány polgármester kérte a gárdát, h. "meneteljenek", mert nagy a bűnözés a településen (, és a cigány polgármester állítása szerint jórészt a cigányok követnek el bűncselekményeket + a rendes cigányok is azt mondták, h. örültek a gárda jelenlétének, mert biztonságosabb volt). De erről sem számol be a média mert ugye a gárda csak félelmet kelt. Ez baj. Vagy mindenről számoljanak be, vagy semmiről, mert ha nem így van az lejáratás. Akkor hol is hibázott a gárda? Mi a hibája? Ártott már valakinek?


Az, hogy félelmet kelt, az tény. És jogellenes. Ha maga a pápa hívja őket, hogy keltsenek félelmet, az is jogellenes. És ezt nem semlegesíti az, hogy csinálnak jót is. A rendteremtés a rendőrség, polgárőrség, stb feladata...


3. 16 évesen még egy kicsit fiatal vagy, h. ebben nyilatkozz.


Ezt az ő nevében is kikérem. Nem hülye, fiatal.. Igenis a 16 évesek közt is vannak olyanok, nem is kevesen, akik meghaladják a felnőttek értelmi szintjét. erről ennyit..

2010. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
33%

mindegy te nem vagy jobbikos te ebben ne nyilatkozz...

:-)

:-)

2010. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ahogy egy másik kérdéshez leírtam,a média csak a rosszat írja,de legalábbis előtérbe helyezi.Ez Magyarország.Mi már egy ezüstéremnek se tudunk örülni,mert akkor is megy a megmondtam...ugye én megmondtam hogy bénák.

http://www.youtube.com/watch?v=BoDc1qjCukE

érdemes ezen a számon gondolkodni...

2010. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:04


"A jó témakörbe persze, hogy beletartozik. De ha civilként nem mentek volna, akkor csak szenzációhajhászás... És nem nehéz róluk rossz dolgokat mondani.. "


Rengeteg gárdista ment ki civilben, nem tudom miről beszélsz. Ez EGY csoport, ők szervezetten mentek oda, kész.


"Az, hogy félelmet kelt, az tény. És jogellenes. Ha maga a pápa hívja őket, hogy keltsenek félelmet, az is jogellenes. És ezt nem semlegesíti az, hogy csinálnak jót is. A rendteremtés a rendőrség, polgárőrség, stb feladata... "


Bennem nem kelt félelmet, sőt, biztonságoban érzem magam a jelenlétükben. Tehát megcáfoltam a tényedet, innentől a Gárda nem jogellenes. Ők inkább csak jót csinálnak, soha senkinek nem ártottak még. De ha tudsz példát, hallgatlak. Viszont minden példádra 100 külön cigány bűncselekménnyel válaszolok.

A rendőrség pedig nem tesz semmit, csak a tüntetőket cseszegetik, aztán visszaülnek a seggükre.

2010. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!