Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidók miatt vesztettünk az...

A zsidók miatt vesztettünk az 1 vh-ban. Joggal utálom őket?

Figyelt kérdés

Ugyanis bizonyos tehetősebb zsidók rángatták bele az USA-t a vh-ba, pedig simán nyertünk volna. Miattunk vesztettük. Miattuk volt a Trianoni békediktátum. Miattuk vesztettük el a területeink 2/3-át.

és ezek a zsidók nehogy azt higgyétek hogy a halálukkal eltűntek, maguk után hagytak utódokat, akik beteljesítik amit akartak. De ezt sokan nem akarják elhinni.


Te hogy vagy ezzel?


2010. máj. 19. 14:20
1 2 3
 21/28 bumbi02 ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!


Gondolkozz el mielőtt ilyen hülyeségeket irsz...persze a 90 évvel elötti tettekér feleljenek a mai utodaik? te mit szólnál hozzá hogyha téged azért ölnének meg a családoddal mert az ükapád lopott egy csirkét? nem a zsidók miatt vesztettünk... ott volt az első hibánk hogy beszálltunk a háboruba, illetve elinditottuk, és ott a második hogy rossz oldalon inditottuk...trianon pedig várható és elkerülhetetlen volt...de igazából szerintem a zsidók felelősek azért is hogy anno mohácsnál vesztettünk a törökök ellen mert a szabadkömüveseket lefizették hogy azok fizessék le a cigányokat hogy fizessék le a horvátokat hogy kémkedjenek a törököknek...

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%

20:12


"Nem utálom a sarki ABC-ben dolgozó zsidó bácsit. Viszont meg tudom érteni, hogy a németekben annó akkora feszültséget okoztak, és emiatt volt holokauszt. Nem ítélem el Hitlert sem a tettei miatt."


Értem, tehát nem utálod a sarki ABC-beli "zsidó bácsit", éppen csak "meg tudod érteni", ha egy nap elviszik és elgázosítják, mert hiszen "feszültséget okozott".


Nagyon szаr ember vagy, jobb, ha tudod ezt magadról.


"Mellesleg jólvan, elfogadom hogy elvették az ország nagy részét, de ahol szinte csak magyarok laktak, azt miért kellett elvenni? Pl erdélyt."


Erdély lakosságának 53%-a román volt akkoriban, a magyarok aránya 32% volt. Egyébként azért "vették el", mert Magyarország vesztes volt, és a békeszerződéseket úgy szokták összeállítani, hogy a győztesnek kedveznek a vesztessel szemben.

2010. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
Azt tudod, hogy miért lettek a zsidókból gazdag kereskedők, befolyásos bankárok? Azért, mert megtiltották nekik, hogy más, akkor becsületesnek számító foglalkozást űzzenek. Bejött nekik. Ez van. A kérdés meg baromság, örülök, hogy téged is sikerült meghülyíteni.
2010. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
OHh bocsi én csak történelmi tényeket írtam le, emberfüggő ki hogy ítéli meg az emberek tetteit, melyik oldalon állnak. én inkább a németekén. és nem ítélem el őket azért amit tettek, mert azzal hogy elkezdel éheztetni egy több tízmilliós országot, azzal nem szabad játszani, és megértem hogy ezt a bizonyos feszültséget le kellett valahogy vezetni.
2010. máj. 20. 13:51
 25/28 anonim ***** válasza:
45%

Csakhogy ne felejtsd el, hogy a németek - akár úgy van ahogy írod, akár nem - nem azokat a zsidókat ölték meg, akik "bajt okoztak nekik", hanem tömegesen mindet.

Gyerekeket.

Amikor azt állítod, hogy a holokauszt pártján állsz, és megérted, hogy a feszültséget le kellett vezetni, akkor ne felejtsd el ezeket a tényeket sem.

A befolyásos, tehetős zsidóknak, akiknek bármi köze lehetett a háborúba sodródáshoz, megvoltak a kapcsolatai ahhoz, hogy elrejtőzzenek - a németek pedig közben halomra gyilkolták az ártatlanokat.


Én meg elítélem, amikor valaki ilyen módon próbálja meg levezetni a feszültséget. mivel lett nekik jobb azután, hogy megölték a zsidókat? Semmivel, max. még ma is könnyen sütik rá a németekre, hogy antiszemitisták... nos, megérte...

2010. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 bumbi02 ***** válasza:
55%

OHh bocsi én csak történelmi tényeket írtam le, emberfüggő ki hogy ítéli meg az emberek tetteit, melyik oldalon állnak. én inkább a németekén. és nem ítélem el őket azért amit tettek, mert azzal hogy elkezdel éheztetni egy több tízmilliós országot, azzal nem szabad játszani, és megértem hogy ezt a bizonyos feszültséget le kellett valahogy vezetni.


mit szólnál hozzá hogyha egy éhező családapa holnap ugy összeverne hogy életed végéig rokkant lennél? éheztek, és le kellett vezetniük a feszültséget nem? kb ennyire volt jogos a "feszültség" levezetés abban az esetben is.... a zsidóknak tiltott volt nagyon sok szakma üzése, például a földmüvelés is h ha jól tudom igy rá voltak kényszeritve a kereskedelmi témáju foglalkozásokra igy persze hogy abban jók voltak...

2010. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%

13:51


"én inkább a németekén"


Nem, a nácikén állsz, nem a németekén. A nácik nem a németek oldalán álltak.


"emberfüggő ki hogy ítéli meg az emberek tetteit"


Ez igaz. És ennek fényében milyen embernek lehet téged minősíteni?

2010. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
Csak azt akarom kérdezni, hogy miért jó neked az, hogy azzal töltöd az életed, hogy utálsz valakit egy olyan dolog miatt, ami majdnem 100 évvel ezelőtt történt? Azt meg tanuld meg, hogy a történelem egy nagy hazugság, és csak azt hidd el, amit a saját szemeddel látsz.
2010. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!