Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valahol olyan összejövetel...

Van valahol olyan összejövetel ahol fiatalok a saját politikai nézőpontjaikat vitatják meg?

Figyelt kérdés
Nem valami alaksorban egy horogkeresztes és egy kommunista élet-halálharca szintű összejövetelre gondolok hanem ahol magyar fiatalok/idősebbek összegyűlnek beszélgetnek a politikáról kis szerint mit kéne tenni ki miért gondolja azt amit meg ilyenek.

2017. jún. 16. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincsennek mert kulonbozo velemenyuek nem tudjak elviselni egymast. Vannak liberalis forumok (index, gyakori, 444) vannak szelsojobber forumok (kuruc) vannak Fideszesek (888) es ennyi.

Ezeket egy helyre beereszteni kesz verfurdobe torrkollna.

2017. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések, facebook? Ma már nem divat a kulturált vita, de én is hiányolom az ilyen helyeket.
2017. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Facebookkal meg a gyakori kérdésekkel az a baj, hogy a sok 10 éves meg a sok történelmi analfabéta akik hol nácik hol kommunisták holott egyikről sem tudnak semmit csak láttak egy dokumentumfilmet és attól már professzornak érzik magukat, kommentelik ki a baromságaikat és így az a normális logikai alapokon fekvő kulturált politikai véleménycserékről itt nem lehet szó.
2017. jún. 16. 20:33
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Kocsmának hívják.
2017. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pilvax kávéház.
2017. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__86..


Nincs rá igény. Nekem speciel lenne rá igényem, de például az ismerősi körömből senki másnak. Pedig jó lenne ha lenne valami értelmes hely ( nem kocsma ), ahol értelmes vitákat lehet folytatni politikai nézeteinktől függetlenül. Ismétlem, értelmes vita, beszélgetés alkohol nélkül vagy max egy sör mellett, nem pedig részegen vagy fél-részegen ordítozva vitatkozni.

2017. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is igényt tartanék egy ilyen helyre, de sajnos mostanában nem csak az ilyen fórumok, de az erre hajlandóságot mutató emberek száma is kevés.
2017. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is azt veszem észre, hogy nincs rá valami nagy hajlandóság. Az egész ismeretségi körömben rajtam kívül egy embert tudok akivel lehet így normálisan beszélni. Csak körbe kell nézni. A frissen nagykorú állampolgárok de még a náluk idősebb korosztályt is teljesen hidegen hagyja a politika, nem tudnak róla semmit de attól még rögtön tudnak panaszkodni és tüntetésekre járni úgy hogy fogalmuk sincs az egészről csak elolvastak egy Index cikket és már azt hiszik mindent tudnak. Folyton problémáznak de semmilyen megoldást nem javasolnak, még csak el sem gondolkoznak rajta csak panaszkodnak, hogy itt minden milyen rossz.
2017. jún. 17. 10:26
 9/9 árokpart ***** válasza:
Toroczkai Laci Magyar Sziget rendezvénye pont ilyen volt.
2017. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!