Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Brüsszel és Merkel kinek a...

Brüsszel és Merkel kinek a zsebében van?

Figyelt kérdés
Teljesen nyilvánvaló (szerintem), hogy valakinek a bérencei. Épeszű európai embernek (megint szerintem)nem érdeke szétba**ni Európát. Miért jó nekik ez a sok migráns, azt én nem tudom. Ez kb olyan mintha felkínálná magát, hogy gyere erő**akolj meg de még én fizetek érte. Gondolom az USA jó kis eurómilliókat tol a zsebükbe. Szerintem ez a nagy liberalizmus megérett a pusztulásra.
2017. jún. 13. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Na de Orbán kinek a zsebében van? Csak nem az a csúnya Putyin bácsi?
2017. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
jajj.. nem nézed a tv2-t meg az m1-t? a fidesz már rég megfejtette, hogy ez mind sorosbérenc.
2017. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt se tudod, pedig bemondta a TV 2 is, hogy Illuminátus rend van mindennek a hátterében, nekem is egy templomos mesélte.
2017. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező: ne olvass olyan sok Origót és nézz kevesebb TV2-t, meg RTL Klubot, és járj többet mondjuk Németországba. Semmi sincs szétbaxva, köszönik szépen Európában boldogan élnek az emberek, bár ezt Magyarországon nehezen tudják elképzelni. A megerőszakolás pedig mindennapos, akár otthon is a cigányság körében, Ausztriában is létező probléma, mint ahogy meglepő módon Németországban és Angliában is, amit nem migránsok követnek el. El nem hiszed, hogy a németek pl milyen kretének tudnak és durvák tudnak lenni, ha isznak... Szóval Európában él x milló ember, abból nem minden migránst követ ám el...
2017. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
TV2-t és M1-et nem szabad nézni. Főleg nem ilyen könnyen befolyásolható embereknek...
2017. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Időpont ma 17:53 Bocs, ez nem ehhez a kérdéshez tartozik, rossz helyre másoltam.
2017. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de jó nagy zseb lehet, elfér abban az egész világ. Egyébként az idegenek" köztünk járnak,.biztosan ők irányítanak már mindenkit...
2017. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a videó bemutatja kik pénzelik ezeket:


https://www.youtube.com/watch?v=8yse_xzn1BA


Nekik azért jó ez a sok migráns, mivel ezzel elérhetik európai fajok kiírtását, ami nyíltan vallott céljuk.

Az USA-t ugyanez az erő irányítja, úgyanez megy ott is, csak a bevándorlók Mexikóból áramlanak.

2017. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Garpe ***** válasza:

Orbán Viktor szerint Soros György ("Európai vezetők „hajbókolnak" Soros György előtt, aki megmondhatja, mit kell tennie Európának"), Németh Szilárd szerint Marx Károly és Engels Frigyes ("Brüsszel a Kommunista kiáltvány alapján jött létre.")


Másfelöl, értem, hogy mit kifogásolsz a dologban, mert innen nagyon úgy tűnhet, hogy ez őrültség. Ennél a helyzet sokkal összetettebb, hogy valójában jó-e, vagy rossz amit most tesznek az majd idővel derül csak ki. Nem biztos, hogy ezek az emberek ezt nem önszántukból teszik. Lehet, hogy ők ezt így látják jónak Európa szempontjából.

2017. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Na és Soros György kinek a zsebében van? :D
2017. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!