Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jövőre március 15-én lesznek...

Jövőre március 15-én lesznek még kordonok a politikusok körül, mikor megtörténik a koszorúzás vagy már szabadon meg lehet majd nézni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak egy bizonyos párt tagjain múlik: ha kivételesen nem azért mennek ki az utcára, hogy megzavarják az állami/más pártok által tartott rendezvényeket, akkor igen.

Természetesen most Thai Munkáspártról beszélek, nem másról.

2010. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Természetesen most Thai Munkáspártról beszélek, nem másról."


Értem én..:D

2010. máj. 15. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Egy változást már láttam. Ott volt ez az ózdi nemzeti konzultáció, ahol, ha jól láttam, Orbán egyszerű emberek társaságában (is) volt. Na ilyesmit egy Gyurcsány vagy Bajnai már nem engedhetett volna meg magának. Ezzel együtt nem tudom, mi lesz még március 15-ig. Van rá esély, hogy nem marad fenn ez a kezdeti idilli állapot... Október 23-ig talán még ellavíroznak, akkor szerintem nem lesz ekkora kordon.
2010. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy talán még ellaviroznak?Tán kételkedsz a fidesz munkájában?
2010. máj. 15. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kételkedsz?! Kételkedsz?! Pokolra jutsz és megdöglesz!!
2010. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hehe,ez még rimelt is!:D
2010. máj. 15. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk egy Milka csokiban, hogy lesznek kordonok :)
2010. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok...,akkor már veheted is a Milka csokit!!!Ott találkozunk jövő március 15-én..:D
2010. máj. 15. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!