Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire ítéled el a palesztin...

Mennyire ítéled el a palesztin kamikaze merénylőket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Inkább sajnálom az ilyen buzgó vallásos aszkétákat. Feláldozni az életüket egy f*szságért.
2010. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem rohadjon meg az összes merénylő, aki nem tud mit kezdeni a nyomorúságos életével, úgyhogy másokét is megkeseríti. Legyen az palesztin, magyar, angol, kínai... nekem mind1.
2010. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
Ezek a merénylők idióták! Egyrészt elb@sszák az életüket, másrészt a fejlett világ ellenségei.
2010. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%

Engem is fel tud forralni, ha tömeggyilkosokról, merénylőkről hallok. Azért, mert ezek az emberek valóban elvakultak. Csőlátás az egész és mérhetetlen egoizmus, ezt érzem bennük, még akkor is, ha csoportokról beszélnek, gyilkos társaságokról. Önös érdekek, fanatizmus. De nekem igazán mindegy, palesztin-e vagy bármilyen más nemzetiségű - egyaránt elítélem a cselekedetüket, a motivációjukat, bármi legyen a háttér.


(Egyébként nem tudom, hogyan lehetnek a palesztinok kamikazék, amikor az egy japán szó, jelentése "isteni szél", és konkrétan csak a II. világháborúban lévő öngyilkos japán repülőpilótákat nevezték így. Bár tágabb értelemben... na jó. Rendben. Nem kekeckedem.)

2010. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Először is, itt a palesztinok az áldozatok, őket szállták meg, túrták ki.


Egy részt hülyének tartom őket, mert más eszközökkel sokkal több megszállót megölhetnének, hatékonyabban harcolhatnának ellenük...


...Viszont, ha az én (mi) országomat szállnák meg idegenek, azzal a céllal, hogy kiszorítsanak és teljes egészében elfoglalják, én is harcolnék, és végsző elkeseredésemben lehet, hogy én is magamrakötnék egy bombát.

2010. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%
Annyira hogy a halálukat kívánom. Ja, hogy izé... vagyis azt kívánom hogy magányosan haljanak meg szívinfarktusban :)
2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

aki képes elkezdeni kimagyarázni, mentegetni civil célpontok, iskolák, diszkók, buszok, piacok, bevásárlóközpontok, és egyéb zsúfolt CIVIL célpontok elleni célzott támadásokat, az egy gerinctelen féreg, akivel nem

lehet miről beszélni.

2010. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

"másrészt a fejlett világ ellenségei."



ez jó

fejlett világ...

2010. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát a merényleteik a zsidók ellen még elfogadható, mert azért a zsidók ellég keményen kiturták őket a hazájukból.. sőt talán még az amcsikat se sajnálom annyira... , de az ártatlan civil télleg nem tehet semmiröl
2010. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Igen, fejlett világ. Tudod van az unverzumnak pár pici pontja ahol nem hisznek semmilyen istenben, és hajlandóak elfogadni hogy van logikus magyarázat is az emberiségre.
2010. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!