Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jó a neonáci...

Szerintetek miért jó a neonácizmus?

Figyelt kérdés

Nem vagyok neonáci, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Valaki fejtse ki nekem, hogy ez miért is jó.

Vannak ismerőseim akik neonácinak vallják magukat. Én belőlük csak annyit veszek ki hogy bunkók, és utálják a zsidókat, Hitlert pedig a példaképüknek tartják.

NEM KÉREK BUNKÓ VÁLASZOKAT!! Előre is köszönöm.


2010. máj. 5. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

nézőpont kérdése


szerintem az antifák bunkó erőszakos emberek

majdnem felpofozták Gaudi Nagy Tamást.... pedig nem is náci

2010. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Olyan divat, mint amikor fekete rappernek öltöznek a fiatalok. Egy másik nemzetiséget majmolnak vele, mert menőnek tűnik.
2010. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
16:44: ha az antifán antifasisztát értesz, akkor az meglep, mert én is az vagyok, viszont soha senkit nem sértettem meg eezen az oldalon.
2010. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

" 16:44: ha az antifán antifasisztát értesz, akkor az meglep, mert én is az vagyok, viszont soha senkit nem sértettem meg eezen az oldalon.

"



igen antifa alatt antifát értek

akkor szégyellheted magad a társaid helyében

akik majd meg lincselték Tamást...

2010. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

A náci ideológia a természet törvényeit kívánja átültetni az emberiség törvényeibe, miszerint a különféle népcsoportok közti konfliktus a különböző állatfajok közti konfliktus mintájára épül.

Hitler szerint az árja népek voltak a ragadozó állatok. A szláv és kisebb európai népek a ragadozó állatok zsákmányállatai. A cigányok, zsidók pedig a kártevők.


Vannak emberek akik számára ez az ideológia az, ami tetszik.


Én balliberális világpolgár vagyok, szóval ez az ideológia távol áll tőlem, viszont, ha elvonatkoztatunk a társadalmi normáktól, és mondjuk elképzeljük, hogy egy Sci-Fi-ben ez egy bolygó társadalmának a működési rendje, van benne egy sajátos elképzelés, de mégis egy valamiféle logika ami alapján működhet egy ilyen társadalom.

2010. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*antifákat
2010. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanarra, amire az anorexia, a cigizés és a tisztelet teljes mellőzése. Mindhárom - vagy mind a négy, ha neonácikat is hozzávesszük - arra való, hogy követésével azt érezhesd, hogy menő vagy, még ha qrvára nem is.
2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

a ZSIDÓKAT nem csak neonácik utálják ám


ha nem jöttetek volna rá a zsidó jelenti a tőkést

zsidó bank zsidó multi zsidó imf zsidó vezetők zsidó bal liberális mszp

egyszóval a tőkés...



ezért gyűlölik őket... a munkások a kizsákmányoltak az emberek mindenki

2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
16:50: szóval ezentúl rajtad is számon lehet kérni az azonos világnézetű emberek bűnét?
2010. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
16:53: ó, ha szegény zsidók tudnák, milyen gazdag mind... egy rakás csak egy panellakásban tengődik, miközben nem is tud róla, hogy kizsákmányoló tőkés!
2010. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!