Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Ügyészségi pofon a gárdamellé...

"Ügyészségi pofon a gárdamellényezőknek: elutasították a Vona elleni feljelentést"-, avagy mégsem sért törvényt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed erről?


[link]


2010. ápr. 30. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen én sem értem... "nem tolerálja a cigányok és a zsidók jelenlétét a magyar társadalomban", egyszer nem hallottam ilyet tőlük, ellenben azt hallottam, hogy a cigányságot integrálni kell, a cigánybűnözést felszámolni, és kijelentették hogy nem tetszik nekik hogy izrael elnöke kijelentette hogy felvásárolja hazánkat. 57, kérlek ezekre válaszolj, hogy ezek problémák neked? ez zsidózás? ez cigányozás? Ne térj ki a válaszadás elöl kérlek.
2010. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%

70 százelékos, rossz mondatot idéztél, én nem azt kifogásoltam, azt az egyik "bajtársad" mondta.


Nem vagyok zsidó, de semmi bajom sincs velük.

Nem vagyok cigány sem.

Származásilag kib@szottul Árja vagyok, de neveltetésileg meg multikulturalista. XD

2010. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"A zsidók és cigányok jelenlétét a magyar társadalomban."


Nem tolerálja...


ezt te írtad nem?


Na mindegy, köszi a választ. Csak hogy tudd:


Nekem sincs bajom a cigányokkal, van 4 cigány barátom, nagyon jó emberek. Ellenben a cigánybűnözőkkel van bajom.

A zsidókkal sincs bajom, van egy zsidó barátom is, cionista, de jól eltudunk beszélgetni és vitatkozni, anyázás nélkül is. Ellenben Simon Peresszel és a hozzá hasonló szemétládákat pofán vágnám...

Kb. ilyen szinten vagyok "rásszistá" meg antiszemita... magyarul kb. semennyire.

2010. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Amit utóbb mondott a 70-es az mind szép és jó, de vesd már össze, hogy a Politika rovatban mennyi zsidózó kérdésetek van, s hogy abban milyen alpári módon tudtok nyilatkozni.

Számomra a hab a tortán az volt, amikor egy olyan linket nyomtatok be, ami egy videó volt, ahol az Antimagyar zsidókat lehetett megtekinteni, olyan zenei aláfestéssel, hogy nem bocsátunk, meg 56 nagy gyilkosai így meg úgy, erre a személyek: Alföldi Róbert, Jakupcsek Gabriella, Orbán Viktor, Rogán Antal, Palik László, stb. Megmondanátok hány magyart öltek meg ők 56-ban? Vagy azóta?

2010. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem azt nem én írtam, henem ezt:

"Nem tolerálja a cigánybűnözést, az ingyenélést, a külföldiek magyar földvásárlását"


Kedves 57, szerinted ezek elítélendő dolgok?

2010. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rendben 57, én bocsánatot kérek minden kretén helyett is akik ilyen kérdéseket tesznek fel... azért mert néhány tini turbómagyar ilyeneket ír, még nem kéne általánosítani. Láttam én is fidesz gyűlésen káromkodó idiótát aki kurv@ anyázott, mocskos nácizott. A fidesz mégsem ilyen, azért mert a szavazói között van néhány kretén barom. Ennyi.
2010. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Oké, hát remélem, hogy az idiótázókat sikerül kizárnotok magatok közül valahogy, mert hidd el, nagyon sokat tesz a pártotok megítélésében. A magyarok között is és a külföldiek között is.

Azt felejtsétek el, hogy a média rongálja a hírneveteket, saját magatok teszitek ezt, vagyis azok a szélsőséges elemek, akikről te is írtál.


És nem az árt nektek, ha megtalálnak rólatok valamilyen füvezős, pumpálós képet, videót. Abban igazatok van, hogy ez totál hülyeség, ebbe nincs mit belekötni.

2010. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

már bocs, de amíg a többi párt nem zárja ki maguk közül az idiótákat, addig a jobbik sem fogja jogosan. tekintettel arra,hogy a játékszabályokat a fidesz és az mszp diktálja.


kíváncsi lennék, hogy csak a jobbikot bsztatod a pár hülye szimpatizáns miatt, vagy a fideszeseknek is odacsapsz? sejtem.... lerí rólad a gyűlölet.

2010. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%

Megint feljött érvnek, hogy ha más párt sem akkor ti sem. Másik érv folyamatosan, hogy mutass rasszista dolgot a programban. Azt meg senki nem veszi figyelembe, hogy egy program miatt nem lehet 100%-osan megítélni egy pártot. A programok alapján minden párt szép és jó. Ezért ne hozzátok fel érvnek a "de hát a programban nincs semmi ilyen, brühühüü" érvet.

UI: személyeskedjetek nyugodtan, nem reagálok;)

2010. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

41%-os


Nem is csak a programban, de sehol sem voltak rasszista megnyilvánulásai a párt semelyik tagjának sem! (nem a szavazókra gondolok, itt biztosan vannak fasiszták, mint ahogy a Fideszben is, ismerek is ilyet)


A második világháború elszenvedői a cigányok és a zsidók, már-már mentességet élveznek minden felelősség alól. És mivel egyszer bántották őket, akkor bárki is meg meri őket gyanusítani bármivel (jelen esetben tényeket közlünk), akkor arra egyből rásütik a fasiszta, antiszemita, rasszista jelző, anélkül hogy tudnák mit jelentenek ezek a szavak...



Egyébként kiraktam egy kérdést pár nappal ezelőtt, hogy be tudja-e valaki bizonyítani hogy fasiszta-e a jobbik, semmi érdemleges válasz nem jött. Ennyit rólatok.

2010. ápr. 30. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!