Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most a zsidók a jó,...

Akkor most a zsidók a jó, vagy a rossz oldalon állnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom feltűnt-e, de a világban nincs konkrét jó és rossz mint a Star Warsban, hogy sötét oldal meg a jó ügyért harcolól. Ez nem ilyen egyszerű
2010. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
A zsidók a saját maguk oldalán vannak. Ha zsidó vagy, akkor az neked jó. Ha nem (tehát szerintük egy büdös gój vagy), akkor rossz.
2010. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

"Nme unjátok még ezt az állandó zsidózást? Nem tudtok okosabb dolgokkal foglalkozni?"


Ezt a választ 9 százalékra értékelték,na ez mutatja az oldal színvonalát!!!


Amúgy én is így gondolom,mi a frásznak kell állandóan a zsidókkal,meg cigányokkal foglalkozni???!!!

2010. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
És a belgák hova álljanak?
2010. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk magyar vagyok de nem szoktam a zsidók fasisztázni. biztos nem adok rá okot. mellesleg tényleg unalmas a zsidózás, foglalkozzatok a cigányokkal, azok nagyobb gondot jelentenek. nekik még saját hazájuk is van.
2010. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%
halál a zsidókra
2010. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mered feltenni ezt a kérdést? Vigyázz, mert én, Dr. Zion, a kegyetlen és zseniális, bár nekrofil, pedofil, zoofil őrült professzor felkereslek, és hatalmas orrommal telefikázom a házadat figyelmeztetésként! Ne szórakozz!!
2010. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

tény: Izrael kisajátítás útján lett önálló állam.

tény: a világháborúkhoz köze volt a zsidóknak

tény: a világuralom jelenleg néhány zsidó család tulajdonában van

tény: a legtöbb legvagyonosabb ember (főleg bankárok, tisztségviselők, üzletemberek) zsidók. maszek véleményem szerint egy határon túl becsületes módon nem lehet sok pénzre szert tenni (a rendszerből fakad hgoy vagy gátlástalannak kell lenned, vagy óriási szerencsének, de ez utóbbi ritka). lsd mondás:" csak az első 1 millóról ne kérdezzenek hogy szereztem"

tény: a nők lelkivilágát tönkre tevő divatdiktátorok nem kevés hányada zsidó.

tény: a holokauszt tagadás most már nálunk is be lett tiltva. érdekes módon a halottak száma az évtizedek múltával egyre csökkent...



ezek után a választ döntsd el magad!

2010. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ÉN magyar református vagyok Mi is elvagyunk szorodva az egész világon Torontoba még talán vannak magyarok itt már nem sokAkkor miről beszélünk? Ilyen hülye nép mint a magyar sehol nincs csak a viszálykodás Kezetfoghatunk a magyarországon élö zsidokkal.Melyik oldalon állnak ?

AMELYIKEN AKARNAK ÉN A JOBBIK OLDALÁN

2010. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez egy örök kérdés lesz, 2000 ezer év nem volt elég etnikai alapon a zsidókról ítélkezni.

Szerintem vannak rosszak és jók is belőlük, de a kint élő zsidók persze elfogultak a saját hazájukkal szemben.

Jah, egymással szemben is vannak előítéleteik lásd askenázi szefárd felosztás, már az alapítás előt ott élő vagy alijázók, vagy akik fütyülnek a "hazaköltözésre"- na őket is megveti némely vallási csoport. Az etióp zsidókat meg iszonyúan lenézik, jobban mint az arabokat, pedig légíhídon "mentették ki" őket, pár nap alatt.

Az orosz származású zsidóknak saját pártjuk van és igen komoly tényező a Knesszetben.

Meg ne kérdezzétek, nem vagyok körülmetélve- így könnyebb rejszolni :))))))))))))))))))))))))))))

2010. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!