Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most Budaházy terrorista...

Akkor most Budaházy terrorista vagy politikai fogoly?

Figyelt kérdés

Ezen a fórumon rendre leterroristázzák "a demokraták". És nem teljesen értem milyen alapon, mikor eddig 2 hamis felvétel volt csak ellene. MILYEN ALAPON?


Jah és amíg nem ítélik el, addig megilleti az ártatlanság védelme, de még ezt sem kapja meg...


2010. ápr. 23. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
A tomcat egy elmebeteg és ráadásul egy piti kis alak, piti kis ügyekkel (személyes tapasztalat. Budaházy legalább jó szónoklatokat tartott és volt esélye akkor megbuktatni a gyurcsányékat.
2010. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tomcat tleg fasz. de a revenge of trilógia:) azt szerettem gyerekkoromban:)
2010. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Mi az az ártatlanság védelme? Egy elfogulatlan, ártatlan ügyvéd védi? Nem értem!


Ha bűnös 100 évet neki! Ha nem, akkor miért nem zárták le az ügyet?


Valamire csak benn tartják... Nem zörög a haraszt!

2010. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy terrorista-e, majd kiderül a bíróságon. Nem a politikai nézetei miatt van eljárás alatt, azokért nem is lehetne. Magyarországon politikai fogoly nincs. A Büntető Törvénykönyv politikai nézetek miatt nem fenyeget senkit.
2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Politikai fogoly ez egyértelmű.
2010. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!