Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most Budaházy terrorista...

Akkor most Budaházy terrorista vagy politikai fogoly?

Figyelt kérdés

Ezen a fórumon rendre leterroristázzák "a demokraták". És nem teljesen értem milyen alapon, mikor eddig 2 hamis felvétel volt csak ellene. MILYEN ALAPON?


Jah és amíg nem ítélik el, addig megilleti az ártatlanság védelme, de még ezt sem kapja meg...


2010. ápr. 23. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül akar, vagy akart rosszat a budaházi, de azért a radikális emberekkel óvatosan kell bánni, mert mindig keresnek valami ellenséget, ha nincs akkor is. A gyurcsány kormány megbuktatása nem volt rossz ötlet, akkor októberbe, de mivel nem sikerült a kis terror akciók nem sikat segítenek az országnak. Ő se várt tőlük szerintem sokat, de mást meg nem tehetett.
2010. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
nem tök mindegy? holnap is ugyanott fog ulni..
2010. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
írjátok le légyszi melyik párthoz tartoztok, már ha tartoztok...
2010. ápr. 23. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Jobbikos vagyok. Budaházy módszereivel egyáltalán nem értek egyet, de a rendszerváltás óta talán még egy gyanúsítottal sem bántak úgy, mit ővele, és ez nyilvánvalóan felső utasításra történt, illetve történik, mert még mindig az MSZP van hatalmon. Szóval sokkal inkább politikai fogoly. Terroristák pedig Budaházynál jóval brutálisabb dolgokat szoktak elkövetni.
2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Igen, pontosan ez a durva, hogy a XXI sz. közép-európai "demokráciában" hamis és kitalált okokkal el lehet tűntetni egy embert abszolút könnyen.


És én azt a kopogtatócédula-hibát is igen gyanús küörülménynek találom mellesleg.


Na még hogy terrorista meg a magyarok nyilai és ha ilyenekt hallok, már nevetnem kell, úgy tudnak erről beszélni, mintha valami hű de micsoda terror-veszély fenyegetné az országot, miközben még a szervezet sem létezik legnagyobb valószínűség szerint.


Látjátok ennyi ma eltenni egy nemkívánatos embert az útból ...

2010. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
lényeg a lényeg, sztem egyértelműen politikai fogoly, na és nem az egyetlen
2010. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy minden bizonyíték nélkül börtönben tartott emberről van szó. Mivel semmi nincs a rovásán, nem lehet szerintem terrorista. És mivel nem terrorista, mégis ezért ül, politikai fogoly szerintem.
2010. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy tudjátok ugyanezt eljátszották Tomcattal is. Lehet hogy épp ti lesztek a következők, úgyhogy lehet terroristázni köcsögök! Majd terrorisztázlak még én is titeket!
2010. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

azok a felvételek lehetnek valódiak, de akkor sem bizonyíték, mivel egyiken sem szólal meg a budaházy.


én sem bírom, nem szimpatikus, felőlem meg is rohadhat bent, DE ha vele megtehetik ezt, akkor velem is. így rohadtul nem értek ezzel egyet. látni akarok már végre bizonyítékokat, hogy mit követett el.

2010. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jelzem szimpatikusnak nelem sem szimpatikus. De épp ez az hogy akkor bárkit lecsukhatnak mert műtrágyát tart otthon.. vagy mert gázpalackot.
2010. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!