Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azért ez már mindennek a...

Azért ez már mindennek a netovábbja, nem?

Figyelt kérdés

[link]


egy olyan történetre alapozva pereskednek a zsidók, ami azért finoman szólva erősen megkérdőjelezhető, isten ments ne vigyetek el NBH-sok nem tagadom...


és a helyzet az, hogy van egy olyan sanda gyanúm hogy meg fogják nyerni... mert ha nem, mi leszünk a leg antiszemitább állam a világon.


apropó ha már kártérítés végtelenségéről beszélnük, népírtás miatt melyik nép kapott még kártérítést?


apropó tudtátok, hogy ma Magyarországon ki kap kártéírést? a kommunizmusban életét ledolgozó szüleitek? neem, akiket kitelepítettek és meghurcoltak? neem.

rátok bízok, vajon kik :)


2010. ápr. 22. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Bezzeg ilyenkor, azok a magyar zsidók, akik igaz magyarnak tartják magukat, nem szólalnak fel az ilyenek ellen...
2010. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na végre, köszönöm a linket
2010. ápr. 22. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyet is lehet? Akkor beperlem Szomáliában a Magyar Postát.
2010. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt nem értem az utódok miért nem sírnak pereskedés helyett? Én még sosem pereltem ha meghalt valakim.
2010. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Egy amerikai bírosági ítélet, itt ér valamit Magyarországon?

Ennyi erővel amierikába eladhatnák az országunkat és lobogtathatnák a papírt. Mocskosak ezek az amerikai zsidók.

2010. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Kommentálj már megint kérdező!Bedugult a pofád mióta belinkelték a cikket.:D Nem vagyok antiszemita de az ilyen kérdéseket feltevő szellemileg alsóbbrendűeket simán gázkamrába küldeném.Ez ám a paradoxon..
2010. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
erre inkább nem reagálok, remélem kitiltanak
2010. ápr. 22. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!