Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindíg ugyanazok az...

Miért mindíg ugyanazok az emberek vannak közmunkán már évek óta? Pár ember cserélődik mondjuk 10 ből kettő. Többségben ugyanazok vannak közmunkán mindíg. Miért?

Figyelt kérdés
Munkalehetőség van felénk azzal nincs baj.
2016. aug. 15. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem csak 2 éves képzések vannak.

Nem tudom honnan szedted a déli kezdést.

Direkt azért esti, de nem baj, hazudj csak, azt hiszed valaki beveszi.

Valódi gyakorlatot meg nyilván ha ott lesz se fog szerezni.

Ez arról szól, bogy nagyjából letedd az alapokat és legyen papírod.

Ők is így voltak vele, az igazi tanulás még csak ilyenkor kezdődik.

Mndent összevetve, a kétségbeesett magyarázkodásod úgy értékelem, hogy nem tudod elviselni, hogy bizony úgy van, ahogy mondom.

2016. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az 50%-os gyereket...ha már egyszer kiderült, hogy te beszélsz össze-vissza az egy év alatt elvégzett villanyszerelő képzésről -ja, hogy most már nem is villanyszerelők, ja értem, csak akkor miért hazugsággal nyitottál? Meg ugye az is kiderült, hogy nem "Orbán óta" hanem tavaly szeptember óta, ingyenes a második állami OKJ-s végzettség.


Az esti képzés az egy NÉV! A déli kezdést onnan veszem, hogy ismerek nem egy olyan embert, aki tanít esti képzésben és ismerem a tantervüket-órarendjüket is, általában hatodik vagy hetedik órában -lefordítom: kb. 12:30-kor vagy 13:30-kor kezdenek neki és este hétre végeznek. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a tanulóknak legalább egy órával korábban el kell kezdenie készülődni, hogy odaérjen órakezdésre. Ha vidéki, akkor meg az egész napja oda van, de tudod mit told csak a sületlenségeidet,engem annyira nem érint meg, de azért neked sem ártana egy kis továbbképzés, mert a valóságról látod gőzöd nincs.

2016. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!